reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

A do mnie przyszły zakupy...sikam pod siebie!! Mega jakość! :)
1501669212-aaaaaa.jpeg

1501669240-aaaaaa.jpeg

1501669255-aaaaaa.jpeg

1501669268-aaaaaa.jpeg


Jestem zakochana w tych rzeczach! <3
 
reklama
O właśnie, dobre pytanie [emoji6]. Jaki materac [emoji6]?

@Ankuś zestaw bardzo ładny [emoji7] ale ja sobie daruję baldachim.. Ładnie to wygląda ale masakrycznie zbiera kurz i nam w sypialni w zasadzie nie potrzebne jest odgrodzenie dziecka od światła [emoji6] rzadko kiedy tam przesiadujemy [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
O właśnie, dobre pytanie [emoji6]. Jaki materac [emoji6]?

@Ankuś zestaw bardzo ładny [emoji7] ale ja sobie daruję baldachim.. Ładnie to wygląda ale masakrycznie zbiera kurz i nam w sypialni w zasadzie nie potrzebne jest odgrodzenie dziecka od światła [emoji6] rzadko kiedy tam przesiadujemy [emoji6]

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
My mamy z Ikei s prezynkowy. Przy Maksiu się sprawdził i ciągle jak Nowy jest :)
 
To mój pierwszy w życiu spiworek więc pewnie słabą jestem wyrocznią, ale wydaje mi się bardzo spoko. Na zimę jak znalazł! Jakościowo tak jak pisałam..no kosi pałę [emoji14]

No to dobrze :D bo wczoraj z emkiem zamowilismy wlasnie i do tego apaszke.
Ni3 wiem czemu ale mam takie ciśnienie i podejrzewam, ze z takim tempem w październiku będziemy mieć wszystko :D
 
Nas czeka zakup pierwszego materacyka.. I totalnie nie wiem co jest najlepsze. Na pierwsze 3-4 miesiące mamy pożyczoną dostawkę do łóżka z nietypowym wymiarem materacyka więc tu zostawimy ten co nam pożyczono [emoji6]. Ale już do łóżeczka na trochę dłużej chciałabym jakiś lepszy materac [emoji6]. Sama wiem jaka to jest różnica w spaniu na takim zwykłym piankowym, a na sprężynowym..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Nas czeka zakup pierwszego materacyka.. I totalnie nie wiem co jest najlepsze. Na pierwsze 3-4 miesiące mamy pożyczoną dostawkę do łóżka z nietypowym wymiarem materacyka więc tu zostawimy ten co nam pożyczono [emoji6]. Ale już do łóżeczka na trochę dłużej chciałabym jakiś lepszy materac [emoji6]. Sama wiem jaka to jest różnica w spaniu na takim zwykłym piankowym, a na sprężynowym..

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom

To słuchaj tego , ja mam w koszu mojzeszowym materacyk z siana :D i rany nie wiem co z tym zrobić czy to dobre czy wywalić :D
 
Do góry