reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2017

Dzień dobry :-)
@Mikado super wieści! Bardzo się cieszę!

Ja wstałam o 10! Nieźle ;-) już po śniadanku, zaraz zrobię sobie kawę. Znowu jakiś specjalnych planów nie mam, jedziemy na budowę jak Ł wróci z pracy i może dzisiaj jakiś obiad wyczaruje ;-)
Miłego dnia!

P .s. Ankuś dziękuję, nam też się podoba okno tarasowe, marzyłam o przesuwanym i mam ;-) jest super :-)
 
reklama
Nas nie było wczoarj wieczorem bo byłam z dziećmi w cyrku ;) strasznie było fajnie i śmiesznie ;)
Dziś noc rekordowa ;/ zasnelam o 4 rano!!!!!! ;/ oglądałam sobie chyba z 10 odcinków na wspólnej na TVN Player. Masakra jakaś

@Karolcia90 jakie piękne zdjęcie, buzia sueprowo wyszła

@Monia12390 będzie dobrze zobaczysz, co sprzed to inne badanie by wyszło tak z terminem z pomiarów biorą tak jak wiek ciąży, a wystarczy że dziecko zrobi inna pozycje inaczej się ustawi i już inny wymiar wychodzi. ! ;)

@Mikado93 udanej wizyty ;)

Dziś dzień stracę u lekarzarzy. Michał ma kontrol ręki, ale najpierw po skierowanie potem ortopeda, a wcześniej muszę wybrać zaświadczenie ze szkoły że jest ubezpieczony. no i prawie cały dzień zajmie z tym przez kolejki. ;/ zbieram się.

Miłego dnia u nas kolejny dzień upału już jest 28 st odczuwalne, a ma dojść do 35. widziałam w pogodzie że w niektórym.miejscach grad spadł w wielkości piłek do golfu szok [emoji44] i dziś że pochmurno i burzowo. A u nas taki skwar i czysciutkie niebo że nawet wyobrazić sobie tego nie mogę że gdzieś tam dalej brzydka pogoda ;) któraś z was jest z Podkarpacia? ;)

......:::::::::21t. i 1d::::::::.........
Chyba tylko My jesteśmy z Podkarpacia:) ja siedzę i się topie w domu:) może wieczorem męża wyciągnę do stalowej na lody :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzień dobry :-)
@Mikado super wieści! Bardzo się cieszę!

Ja wstałam o 10! Nieźle ;-) już po śniadanku, zaraz zrobię sobie kawę. Znowu jakiś specjalnych planów nie mam, jedziemy na budowę jak Ł wróci z pracy i może dzisiaj jakiś obiad wyczaruje ;-)
Miłego dnia!

P .s. Ankuś dziękuję, nam też się podoba okno tarasowe, marzyłam o przesuwanym i mam ;-) jest super :-)
Okna cudowne, my też mamy fajne, duże, drewniane, dwuskrzydłowe, ale okna w mieszkaniu to nie to samo co okna w domu, na ogród. Zazdraszczam. Może kiedyś też się wybudujemy. Ale jak sobie myślę ile kasy pochłania wykończenie mieszkania, to dom już by nas zrujnował :)
 
Chyba tylko My jesteśmy z Podkarpacia:) ja siedzę i się topie w domu:) może wieczorem męża wyciągnę do stalowej na lody :)

Napisane na SM-J730F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja pochodze z Debicy :) ale mieszkam na stale teraz w Krakowie :)

@daruuunia3 przypomnisz mi gdzie sie budujesz? Kupilismy wlasnie dzialke w Przebieczanach kolo Wieliczki i tak mi sie cos kojarzy, ze Ty tez te okolice..

@Mikado93 super wiescie! gratki :* Juz pisalam wiele razy, ze ta waga to naprawde chyba geentyka. Ja nie wazne czy jem zdrowo, czy nie jem (bo goraco np), czy jem za dwoje - waga moja rosnie i rosnie - +7kg od poczatku.

Oj tak upaly kosmiczne.. do tego stopnia, ze ja przestaje myslec logicznie co zaskutkowalo wczoraj zostawieniem nowych okularow przeciwslonecznych Polaroida w przebieralni w H&M.. wyszlam stamtad wkurzona bo we wszytskim wygladam jak swinka w worku :( a w dodatku zorientowalam sie po czasie, ze nie mam okularow. Jak sie pewnie domyslacie, zanim wrocilam, juz ich nie bylo :( Kochane moje, gdzie Wy kupujecie te piekne sukienki na szelkach wakacyjne, w ktorych wasze brzuszki sie tak pieknie prezentuja? Pomocy..

Ja wczoraj stalam do 22 przy garach i nasmazylam nalesnikow na dwa dni - na dzis w pieczarkami i cukinia, a na jutro na slodko z serem i wyruszam na ostatnie zakupy przed wyjazdem. Jakies kremy na slonce, kapelusze, leki itd. Upal nie zacheca...
 
@Mikado93 super wieści [emoji16] rośnie Ci ten Twój chłopak pięknie [emoji7].

Dziękuję za tyle miłych słów dla tej mojej Kruszynki [emoji7].

Ale dzisiejszą noc miałam ciężką.. Ledwie zasnęłam to przeszła tak olbrzymia burza, że tylko biegałam i zamykałam okna (mam 5 okien dachowych i idąc spać wszystkie zostawiłam otwarte...). Potem jak już się ulewa skończyła musiałam je wszystkie pootwierać bo się nie dało oddychać...

@Endywia ja swój kapelusz kupiłam w Bułgarii [emoji6] jakbyś nie mogła nic ciekawego znaleźć u nas to się nie przejmuj, tam mają od groma stoisk z olbrzymim wyborem [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
 
@Mikado93 super wieści [emoji16] rośnie Ci ten Twój chłopak pięknie [emoji7].

Dziękuję za tyle miłych słów dla tej mojej Kruszynki [emoji7].

Ale dzisiejszą noc miałam ciężką.. Ledwie zasnęłam to przeszła tak olbrzymia burza, że tylko biegałam i zamykałam okna (mam 5 okien dachowych i idąc spać wszystkie zostawiłam otwarte...). Potem jak już się ulewa skończyła musiałam je wszystkie pootwierać bo się nie dało oddychać...

@Endywia ja swój kapelusz kupiłam w Bułgarii [emoji6] jakbyś nie mogła nic ciekawego znaleźć u nas to się nie przejmuj, tam mają od groma stoisk z olbrzymim wyborem [emoji6].

Napisane na F8331 w aplikacji Forum BabyBoom
OOO dzieki za rade! :)
 
Hej laski moje :) Mikado i Karolcia swietne wiesci :) gratulacje :) ja dzisiaj troche odpoczywam bo plecy bola i brzuch lekko ale to chyba przez to ze hania jest bardzo aktywna od 2 dni moj brzuch nie przestaje sie ruszac. Nie przypominam sobie zeby Franek byl tak ruchliwy. U mnie dzisiaj chińszczyzna z makaronem ryzowym mniam. Chcialo mi sie czegoś zdrowszego. Dalej upal wiec za daleko dzisiaj z domu sie nie wypuszczam :) milego dnia :*

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
@daruuunia3 przypomnisz mi gdzie sie budujesz? Kupilismy wlasnie dzialke w Przebieczanach kolo Wieliczki i tak mi sie cos kojarzy, ze Ty tez te okolice...
Przebieczany, wiem gdzie to. Pracuje w Wieliczce i mam cały powiat pod sobą ;-) A my budujemy się w Rzeszotarach, jak na Myślenice jedziesz . Też blisko Wieliczki ;-)
Ankuś wykończenia nas wykończą :p ale wszystko powoli.... no bo kasy nie ma, później będzie meblowanie ;-)
 
reklama
Przebieczany, wiem gdzie to. Pracuje w Wieliczce i mam cały powiat pod sobą ;-) A my budujemy się w Rzeszotarach, jak na Myślenice jedziesz . Też blisko Wieliczki ;-)
Ankuś wykończenia nas wykończą [emoji14] ale wszystko powoli.... no bo kasy nie ma, później będzie meblowanie ;-)
Mamy rodzine w myslenicach i jestesmy u nich z 2 razy do roku wiec kiedys sie wprosze na kawe [emoji14]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry