reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

kurcze u mnie tylko rodzice i brat z bratowa nakupowali, moje tesciowa nie, tyle co dwa razy po 100 zl dala i kupilam cos za to malemu :) ona po porodzie mi dziecie okupi, znam ja :) szwagierka nawet czapeczki nie kupila...
Akurat moja mama dała mi pieniądze i powiedziała, że mam kupić co mi się podoba, bo ona po pierwsze nie wie co mi się teraz przyda i jaka jest moda, a jak jej coś wpadnie w oko to tez kupi.[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Niemniej dziękuję za dobre chęci :)
W dzień robisz sobie drzemki w ogóle? Nie wiem czy umiałabym tak funkcjonować z zarwanymi nocami. Ja po dzisiejszym sikającym maratonie jestem wyczerpana i tylko walczę z samą sobą: sprzątać, czy iść spać dalej ;) a co dopiero, gdybym była w Twojej skórze.
Jak mały jest w przedszkolu to sie klade na godz ale np dzis szaleje. Przedszkole zamkniete a ja zdycham:D zaprosilam kokezanke z synkiem mam nadzieje ze przyjdą bo dzis taaaak leje ze masakra. Mały nie wytrzyma w domu chociaz i tak byłam z nim na spacerze ale sie nie wyszalal bo w wozku siedzial.


 
Akurat moja mama dała mi pieniądze i powiedziała, że mam kupić co mi się podoba, bo ona po pierwsze nie wie co mi się teraz przyda i jaka jest moda, a jak jej coś wpadnie w oko to tez kupi.[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
moja tez zawsze kasa dawala, wiec ja w szoku, ze tym razem cos kupila :D rodzice nam zaplacili za wozek, lozeczko i fotelik, lacznie 3000 tys, ehhh kocham ich naprawde ♥
 
Ja też niczego nie kupowałam dla mojego bratanka i wydawało mi się to normalne. Dziadkowie przeważnie lubią pomagać i chętnie jakieś zakupy robią, ale reszta rodziny... w sumie z jakiej racji ;) każdy ma swoje gospodarstwo domowe do utrzymania, swoje zachcianki, potrzeby i dzieci. Nie możesz oczekiwać od szwagierki, że Ci dziecko obkupi ;P
ja od niej tego nie wymagam! ale jakos Tomka corke okupuje bez okazji, to nie jest mile, ze jej kupi a to rajstopki czy bluzke, rzadko, ale jednak a naszemu malemu nic nie kupila, nawet czapeczki za 5 zl...i jeszcze sie chwali tym i jak ja mam sie czuc?
 
Fakt chora tarczyca to zło :/ Dobrze, że teraz mamy wyniki w normie. Ważne dla dzidzi i mamy. Damy radę.

Ja tez tarczycowa, ale mam subkliniczna postać czyli tylko tsh wariuje, a hormony w normie. Chociaz i tam biorę euthurox pn-pt 75 weekendy 50
Wyniki mi w ciąży zwariowały obskoczyly do 4 cos koło 15 tc, wcześniej wszystko było ok.

Moja koleżanka z treningów wróciła! Zostawiła swojego małego ssaka w brzuszku jeszcze i ma nadzieje, ze dotrwają do konca [emoji4] jeśli im sie uda to młody bedzie miał 3 operacje w tym jedna od razu po porodzie. Ma ok. 60% szans na przeżycie, tylko niestety przez całe życie bedzie tykająca bomba....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Akurat moja mama dała mi pieniądze i powiedziała, że mam kupić co mi się podoba, bo ona po pierwsze nie wie co mi się teraz przyda i jaka jest moda, a jak jej coś wpadnie w oko to tez kupi.[emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
My dostaliśmy kasę od mojej babci, mamy i matki chrzestnej. Do tego przyszłe babcie lubią kupować różne duperele ;) ale też inaczej na nas patrzą w rodzinie niż na innych młodych, bo jeszcze mieszkanie ogarniamy ze stanu deweloperskiego, sami spłacamy kredyt, żyjemy z dala od rodziny i jesteśmy samodzielni. Na wesele w zeszłym roku nie wzięliśmy od rodziców ani grosza, bo nam to uwłaczało, że sami sobie wymyślimy dużą imprezę, a nasi rodzice mają sobie czegoś odmawiać później żeby nam pomóc finansowo. Teraz nie możemy odmówić pomocy, bo to nie dla nas tylko dla wnuczki, więc rodzinka ma okazję się wykazać w końcu ;)
 
Ja tez tarczycowa, ale mam subkliniczna postać czyli tylko tsh wariuje, a hormony w normie. Chociaz i tam biorę euthurox pn-pt 75 weekendy 50
Wyniki mi w ciąży zwariowały cos koło 15 tc, wcześniej wszystko było ok.

Moja koleżanka z treningów wróciła! Zostawiła swojego małego ssaka w brzuszku jeszcze i ma nadzieje, ze dotrwają do konca [emoji4] jeśli im sie uda to młody bedzie miał 3 operacje w tym jedna od razu po porodzie. Ma ok. 60% szans na przeżycie, tylko niestety przez całe życie bedzie tykająca bomba....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
teraz medycyna idzie do przodu i trzeba liczyc, ze bedzie dobrze, sa leki, dziecko ma szanse zyc w miare normalnie...uwazac na siebie itp, ale super, ze dala szanse i liczy, ze ciaza przetrwa ♥
 
ja od niej tego nie wymagam! ale jakos Tomka corke okupuje bez okazji, to nie jest mile, ze jej kupi a to rajstopki czy bluzke, rzadko, ale jednak a naszemu malemu nic nie kupila, nawet czapeczki za 5 zl...i jeszcze sie chwali tym i jak ja mam sie czuc?
Inaczej jest gdy dziecko jest juz na świecie. Wtedy się je odwiedza, częściej widuje i z pustymi rękoma nie chodzi. Trudno oczekiwać, żeby kupowała tez coś dla Waszego dziecka tak szybko.
 
reklama
My dostaliśmy kasę od mojej babci, mamy i matki chrzestnej. Do tego przyszłe babcie lubią kupować różne duperele ;) ale też inaczej na nas patrzą w rodzinie niż na innych młodych, bo jeszcze mieszkanie ogarniamy ze stanu deweloperskiego, sami spłacamy kredyt, żyjemy z dala od rodziny i jesteśmy samodzielni. Na wesele w zeszłym roku nie wzięliśmy od rodziców ani grosza, bo nam to uwłaczało, że sami sobie wymyślimy dużą imprezę, a nasi rodzice mają sobie czegoś odmawiać później żeby nam pomóc finansowo. Teraz nie możemy odmówić pomocy, bo to nie dla nas tylko dla wnuczki, więc rodzinka ma okazję się wykazać w końcu ;)

U nas przez te nasza samodzielność wlasnie nie pomagają, bo uważają, ze i tak swietnie dajemy sobie przecież radę... [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry