reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Nic tylko się cieszyć z takiej rodzinki :) ja jeszcze dokupię kilka ciuszków, ale to jak będę u rodziny na 1 listopada, bo tam akurat stacjonuje facet, który na allegro wystawia tanio ubranka.
No babcia prawnuka nie może się doczekać, choć to nie jest jej pierwszy prawnuk. Jeszcze mówi, żeby jej przywieźć wszystko, to ona nam popierze i poprasuje, ale bez przesady. kobieta ma prawie 90 lat i nie będziemy jej przemeczac. Jednak miło z jej strony. [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja się chyba jeszcze raz wybiorę w listopadzie... jeśli oczywiście dam radę ;) ale na wszelki wypadek moja endo mi przepisała ostatnio dwa opakowania Euthyroxu, to może wystarczy. A jak Twoje tarczycowe wyniki? Na jakiej dawce jesteś?

A jeśli o list chodzi... masz zbliżenie na twarz? Czy możesz się jeszcze jakoś z tego wykręcić? :D W stylu: nie pamiętam kto prowadził?
. Jeśli się nie poda sprawcy tez trzeba płacić. Przechodziłam to. Auto było na mnie i mi wysłali a prowadził maź. Wyraziłam zgodę na mandat bo ja mało jeżdzę to mi punkty nie straszne a kasy szkoda. I utknęło w martwym polu. Nic więcej nie wysyłali, i nie musiałam płacić. Pewnie maź był na zdjęciu.

Ja tym razem nie dam się szybko położyć na porodówce. Przy synu mnie cały czas monitorowali na plecach i straciłam przytomność. Nie chce powtórki.
 
Ja sobie zakazałam ubrankowych zakupów, bo ostatnio dzwoniła do nas babcia męża, żebyśmy przyjechali do niej, bo kupiła tyle ubranek, że powoli jej się nie mieszczą w szufladzie[emoji23] A i nawet już wszystko wyprała i poprasowała. Złota kobieta[emoji4]
Jeszcze teściowa ubrankowe zakupy poczyniła.

Jak tak dalej pójdzie, to jeszcze jedna komode będę musiała kupic[emoji23]

Ale zerknę z ciekawości co tam mają ciekawego[emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
kurcze u mnie tylko rodzice i brat z bratowa nakupowali, moje tesciowa nie, tyle co dwa razy po 100 zl dala i kupilam cos za to malemu :) ona po porodzie mi dziecie okupi, znam ja :) szwagierka nawet czapeczki nie kupila...
 
No babcia prawnuka nie może się doczekać, choć to nie jest jej pierwszy prawnuk. Jeszcze mówi, żeby jej przywieźć wszystko, to ona nam popierze i poprasuje, ale bez przesady. kobieta ma prawie 90 lat i nie będziemy jej przemeczac. Jednak miło z jej strony. [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Złota kobieta po prostu :D
 
No babcia prawnuka nie może się doczekać, choć to nie jest jej pierwszy prawnuk. Jeszcze mówi, żeby jej przywieźć wszystko, to ona nam popierze i poprasuje, ale bez przesady. kobieta ma prawie 90 lat i nie będziemy jej przemeczac. Jednak miło z jej strony. [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
aniol nie kobieta ♥
 
kurcze u mnie tylko rodzice i brat z bratowa nakupowali, moje tesciowa nie, tyle co dwa razy po 100 zl dala i kupilam cos za to malemu :) ona po porodzie mi dziecie okupi, znam ja :) szwagierka nawet czapeczki nie kupila...
Ja też niczego nie kupowałam dla mojego bratanka i wydawało mi się to normalne. Dziadkowie przeważnie lubią pomagać i chętnie jakieś zakupy robią, ale reszta rodziny... w sumie z jakiej racji ;) każdy ma swoje gospodarstwo domowe do utrzymania, swoje zachcianki, potrzeby i dzieci. Nie możesz oczekiwać od szwagierki, że Ci dziecko obkupi ;P
 
. Jeśli się nie poda sprawcy tez trzeba płacić. Przechodziłam to. Auto było na mnie i mi wysłali a prowadził maź. Wyraziłam zgodę na mandat bo ja mało jeżdzę to mi punkty nie straszne a kasy szkoda. I utknęło w martwym polu. Nic więcej nie wysyłali, i nie musiałam płacić. Pewnie maź był na zdjęciu.

Ja tym razem nie dam się szybko położyć na porodówce. Przy synu mnie cały czas monitorowali na plecach i straciłam przytomność. Nie chce powtórki.
O kurcze, tego to nie wiedziałam. Żyłam złudzeniem, że "nie wiem kto prowadził" wciąż działa ;)
 
reklama
Ja najpewniej przez tarczycę straciłam poprzednią ciążę, chociaż jednoznacznej odpowiedzi nikt mi nigdy nie udzieli... Też mam Hashi w pakiecie - podła suka ;) Startowałam 2-3 lata temu z TSH ponad 7 i ft4 znacznie poza dolną granicą i dopiero teraz, od dwóch miesięcy, mam stałą dawkę, której nie trzeba zwiększać :) Co za ulga! Ale wiem też jakie to cholerstwo potrafi być upierdliwe i męczące. Dobrze, że u Ciebie tak gładko poszło z ustabilizowaniem wyników :)
Fakt chora tarczyca to zło :/ Dobrze, że teraz mamy wyniki w normie. Ważne dla dzidzi i mamy. Damy radę.
 
Do góry