reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja tez tarczycowa, ale mam subkliniczna postać czyli tylko tsh wariuje, a hormony w normie. Chociaz i tam biorę euthurox pn-pt 75 weekendy 50
Wyniki mi w ciąży zwariowały obskoczyly do 4 cos koło 15 tc, wcześniej wszystko było ok.

Moja koleżanka z treningów wróciła! Zostawiła swojego małego ssaka w brzuszku jeszcze i ma nadzieje, ze dotrwają do konca [emoji4] jeśli im sie uda to młody bedzie miał 3 operacje w tym jedna od razu po porodzie. Ma ok. 60% szans na przeżycie, tylko niestety przez całe życie bedzie tykająca bomba....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Dobrze, że koleżanka postanowiła walczyć o dzieciątko i jest pełna optymizmu :) trzymam za nią kciuki!
 
reklama
Jak nie my to kto? ;) Teraz mamy już z górki tak naprawdę. Jedyne co mnie trapi to to, że choroby tarczycy lubią być dziedziczne...
Ania, rozmawiałam dziś o tym z endo. Nasze dzieci pewnie dostaną skierowanie na dodatkowe badania po kilku tyg. od narodzin. Nie odziedziczą po nas tarczycy. Zobaczysz ;)

Ja tez tarczycowa, ale mam subkliniczna postać czyli tylko tsh wariuje, a hormony w normie. Chociaz i tam biorę euthurox pn-pt 75 weekendy 50
Wyniki mi w ciąży zwariowały obskoczyly do 4 cos koło 15 tc, wcześniej wszystko było ok.

Moja koleżanka z treningów wróciła! Zostawiła swojego małego ssaka w brzuszku jeszcze i ma nadzieje, ze dotrwają do konca [emoji4] jeśli im sie uda to młody bedzie miał 3 operacje w tym jedna od razu po porodzie. Ma ok. 60% szans na przeżycie, tylko niestety przez całe życie bedzie tykająca bomba....


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lisia, wariowało tsh? Ważne, że wyniki się unormowały i jest ok. U mnie głównie tsh, ft4 dość ładnie :)
 
Hejka :) nie wiem czy ktoś mnie pamięta, bo w sumie napisałam tylko kilka postów parę miesięcy temu. Cały czas na bieżąco podczytuje. Tak więc przedstawię się jeszcze raz, mam 21 lat i termin na 8 grudnia. Z moim malenstwem wszystko dobrze, będzie córeczka - Liliana ( z tego co się orientuję to jedna już tu na pewno jest). Na początku października ważyła 2035 gram. To moje pierwsze dziecko i już nie mogę się doczekać aż będę je trzymać w swoich ramionach :D
 
Inaczej jest gdy dziecko jest juz na świecie. Wtedy się je odwiedza, częściej widuje i z pustymi rękoma nie chodzi. Trudno oczekiwać, żeby kupowała tez coś dla Waszego dziecka tak szybko.
tak jak mowie ja tego nie oczekuje, wiem, ze jak urodze to przyjada, dadza cos malemu, mam nadzieje, ze go pokocha i przestanie byc zazdrosna :) ze wszystko bedzie ok....tak bardzo bym tego chciala
 
. Jeśli się nie poda sprawcy tez trzeba płacić. Przechodziłam to. Auto było na mnie i mi wysłali a prowadził maź. Wyraziłam zgodę na mandat bo ja mało jeżdzę to mi punkty nie straszne a kasy szkoda. I utknęło w martwym polu. Nic więcej nie wysyłali, i nie musiałam płacić. Pewnie maź był na zdjęciu.

Ja tym razem nie dam się szybko położyć na porodówce. Przy synu mnie cały czas monitorowali na plecach i straciłam przytomność. Nie chce powtórki.
A rodzilas syna w Polsce czy Francji? Tam gdzie ja chcę rodzić, to akurat zachęcają do aktywności podczas porodu. Choć sama nie chce za wcześnie jechać na porodowke, żeby nie siedzieć tam bez sensu.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Zapomnialabym... Czarownica podoba mi się imię Laurka Ale jak dla mnie nie ma polotu do Hani. Sama myślałam że jak bedzie dziewczynka to właśnie Hania. Ale decyzja należy do was, choć przyznam że zagmatwalas sobie przed porodem :) będzie problem z podjęciem decyzji :)
 
A rodzilas syna w Polsce czy Francji? Tam gdzie ja chcę rodzić, to akurat zachęcają do aktywności podczas porodu. Choć sama nie chce za wcześnie jechać na porodowke, żeby nie siedzieć tam bez sensu.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Ja właśnie się boję, że nie zdążę dojechać, więc chyba będę mknąć do tego szpitala przy pierwszej lepszej okazji, haha ;) ale to dlatego, że mam do niego ponad godzinę drogi, to raz, a dwa, że u mojej mamy wszystkie trzy porody odbywały się błyskawicznie. No i chciałabym sobie tę salę do porodów rodzinnych zaklepać :D żeby mi nikt jej sprzed nosa nie sprzątnął ;D
 
Zapomnialabym... Czarownica podoba mi się imię Laurka Ale jak dla mnie nie ma polotu do Hani. Sama myślałam że jak bedzie dziewczynka to właśnie Hania. Ale decyzja należy do was, choć przyznam że zagmatwalas sobie przed porodem :) będzie problem z podjęciem decyzji :)
Ja się raz załamałam, gdy zobaczyłam jak popularne jest imię Zofia wśród noworodków. Wtedy chciałam zmieniać imię, ale... prawda jest taka, że jest już po ptokach ;) wszyscy się przyzwyczaili do Zośki i nikt sobie nie wyobraża, by nagle się do niej inaczej zwracać. Zwłaszcza mój M.
 
reklama
Do góry