reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Laski czy Wy wszystkie prasujecie ciuszki maluchow ? :D pytam bo chyba jestem jedyna co nie prasuje... ;) :p
No co Ty! Ja jestem tą, która zelazko używa tylko do koszuli męża na wesele ;) :) mam zamiar suszyc w suszarce bo tam jest mega temperatura i bakterie napewno wybije a i pleśni czy grzyba nie będzie :)

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Noemi a ja zupełnie odwrotnie. Swoich kotów jestem zupełnie pewna - wszystkich trzech, a pies duży to jednak jest siła i masa, może i uśpiona, ale na pewno bede bardziej obserwowac psa. Koty przeszly juz niemowlaka, sa grzeczne, jestem ich pewna, a pies jest jeszcze nieogarnięty,,,

I nie wiem, skad sie biora zdania ze koty sa zlosliwe... na razie mój najmniejszy kot spi mi przy brzuszku i dziala jak mis szumiś :D bo mruczy

No to może działa w dwie strony, ale generalnie wydaje mi się, że psu da radę chociaż częściowo wytłumaczyć co wolno, a czego nie, a z kotem już ciężej..
Miałam kilka kotów i co kot to inny charakter, a opinia, że są wredne, cóż, ja wiem niestety skąd się wzięła:p
moja kotka naprawdę, że tak powiem, ma trzaski i są chwile, że trzeba na nią uważać..
 
Miesko [emoji41]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja kocham ruchacze... mój W. Mi ostatnio w thermomixie zrobił:) milutko.... ale co miałam sprzątania to moje;))


a8doqqmz725nh9h0.png
 
Witam się :) a więc... Poszłam dziś z mama na zakupy i tyiac mi wsiakl ... Kupiłam poduszkę modulowa , kosmetyki dla małego, obcinaczki i wyprawke do szpitala dla siebie. Mama za ochraniacz i poszewki dała aż 230 zł... Masakra a gdzie jeszcze pampersy , wanienka, lozeczko i wózek ? Kopara mi opadła do ziemi. Lozeczko na szczęście upatrzone piękne białe z sowami. Wanienke muszę zamówić i wybrać wozek. W tym miesiacu wydatki mnie wykoncza
 
reklama
Dziewczyny, ja też uwielbiam zwierzęta, zawsze w moim domu były psy, teraz sama mam już nie pierwszego kota, ale kot a pies to zupełnie inna bajka.. Róznią się od siebie właściwie wszystkim.. Dlatego jakbym miała psa to też inaczej by to wyglądało, na pewno na więcej bym mu pozwalała m.in. w kontaktach z dzieckiem i nie byłabymm tu tak rygorystyczna..psy są całkowicie inne, koty są natomiast często wredne, niezależne i nie do końca nas słuchają.. też mam kota domowego ale szczerze to już wiem, że nie będę go zostawiała samego z maleństwem, znam jego charakter i wolę nie ryzykować.. A z tym przyzwyczajaniem psa do tego, że będzie nowy domownik to jak najbardziej, jakbym miała psa to też bym tak robiła..
Nie do końca zgodzę się. Ja mam chow chow i ta rasa ma bardzo dużo z kota. Jest małą wredotą i tylko wygląda jak pluszowy miś. Generalnie już teraz mamy z nim problem i po ostatnich akcjach w życiu nie zostawię go samego z młodym. Największą różnicą jest to, że koty są zwinniejsze i mogą wdrapac się do łóżeczka, a mój leniwiec nie da rady.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry