reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Moja kotka spacja jest idealnym kotem. Wychowywalismy ja jak dziecko, jak człowieka i nie dość, że jest grzeczna to jeszcze posłuszna. Nikt mi nie wierzy dopóki do nas nie przyjdzie i jej nie pozna :) a odkąd jestem w ciąży to śpi na moim brzuchu :) nie mam żadnych obaw ale oczywiście nie będę zostawiala jej samej w pokoju z hanka pewnie długo długo dopóki nie zobaczę jak ja traktuje i jak się zachowuje.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Ja miałam kotkę 8 lat imieniem Pepsi.
Boże co to był za kot, przy nodze chodziła, zawsze posłuszna, jak miała zakaz wchodzenia do pokoju to w progu stała aż ktoś jej pozwoli. Ja nienawidziła kotów jako dziecko, byłam psiara, wszystkie magazyny mój pies miałam, 120 pocztówek z wizerunkiem piesków, figurki z pieskami, plakaty. A jak dostałam kota to pokochałam koty, znam ich psychikę i zachowanie na pamięć. Niczym koci psycholog :D
Niestety kotka zmarła podczas porodu, kociaki w brzuchu jej pozdychaly, nie mogliśmy jej uratować. Mój ojciec, który nienawidzi zwierząt nawet płakał i Sam ja pochowal na jej ulubionej łące....

Teraz rodzice mają dwa rude koty, jedną półperska Daisy i jej syn (którego już miesiąc nie ma, chyba na koreczki poleciał).

Co do dzieci to koty potrafią być zazdrosne. Trzeba kota powoli wprowadzać w świat dziecka.
 
reklama
Jessssuuuuu moje pierwsze w zyciu pierogi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zawsze moj brat albo tato lepili.
A jak wyszlam za maz moj Jarek robil pierogi - jest mistrzem [emoji41]
Ja robilam raz I sie qurwa rozlepily [emoji23] wiec powiedzialam ze nugdy wiecej.
Ale zem ciezarna I kuzwa tak mi sie chcialo ze masakra to podjelam druga probe w swoim zyciu I co ?? Jestem wielka [emoji41]

Zobacz załącznik 776874

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Ależ mi smaka narobilas [emoji4]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja kocham ruchacze... mój W. Mi ostatnio w thermomixie zrobił:) milutko.... ale co miałam sprzątania to moje;))


a8doqqmz725nh9h0.png
Co ty kochasz? Ruchacze???? Co to jest??? Hahaha ;D
 
Nie do końca zgodzę się. Ja mam chow chow i ta rasa ma bardzo dużo z kota. Jest małą wredotą i tylko wygląda jak pluszowy miś. Generalnie już teraz mamy z nim problem i po ostatnich akcjach w życiu nie zostawię go samego z młodym. Największą różnicą jest to, że koty są zwinniejsze i mogą wdrapac się do łóżeczka, a mój leniwiec nie da rady.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

No to tak jak mówię, to działa w dwie strony, psy też są różne, w zależności od rasy. Sama mówisz, że ta rasa ma dużo z kota, więc wiesz zapewne jakie koty potrafią być ;) Każda z nas ma pewnie w tym temacie swoje opinie i doświadczenia, ja z doświadczenia wiem, że będzie mały problem z naszą kotką, ale będziemy temu przeciwdziałać, zwłaszcza mąż bo jego się boi :p
 
Przyszły do mnie próbki musteli. [emoji6]

Dziewczyny co myślicie jak ktoś do was mówi "trzymam kciuki za szczęśliwe rozwiązanie" bo ja sie tak dziwnie poczułam jak to usłyszałam. Jestesmy juz tak daleko, a jakoś tak mnie dotknęły te słowa, zwłaszcza, ze nie wiem czy osoba, która je wypowiadała jest taka miła i dobrze nastawiona. Byc moze jestem po prostu przewrażliwiona...


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry