reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Noemi a ja zupełnie odwrotnie. Swoich kotów jestem zupełnie pewna - wszystkich trzech, a pies duży to jednak jest siła i masa, może i uśpiona, ale na pewno bede bardziej obserwowac psa. Koty przeszly juz niemowlaka, sa grzeczne, jestem ich pewna, a pies jest jeszcze nieogarnięty,,,

I nie wiem, skad sie biora zdania ze koty sa zlosliwe... na razie mój najmniejszy kot spi mi przy brzuszku i dziala jak mis szumiś :D bo mruczy
 
reklama
O ile będziesz mieć naturalny. Ja miałam CC i zakazano mi nosić te siateczkowe majtki. Nie mogłam żadnych majtek nosic., by rany nie drażnić. I chodziłam do kibelka z podpaska między nogami bez majtek..... No weźcie to sobie wyobraźcie....
U nas tak przed porodem tzreba smigac bez majtek, w samej koszuli i z lignina miedzy nogami [emoji23][emoji23] powaga [emoji23][emoji23] ale ja sie zawsze przy tym usmieje [emoji23][emoji23]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Jessssuuuuu moje pierwsze w zyciu pierogi [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Zawsze moj brat albo tato lepili.
A jak wyszlam za maz moj Jarek robil pierogi - jest mistrzem [emoji41]
Ja robilam raz I sie qurwa rozlepily [emoji23] wiec powiedzialam ze nugdy wiecej.
Ale zem ciezarna I kuzwa tak mi sie chcialo ze masakra to podjelam druga probe w swoim zyciu I co ?? Jestem wielka [emoji41]

1475766245996.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1475766245996.jpg
    1475766245996.jpg
    67,2 KB · Wyświetleń: 317
A u mnie w rodzinie i wrod znajomych bylo wiele przypadkow ze kot w ogole nie zaakceptowal dziecka i atakowal.. musieli oddac :/
Ja osobiscie jestem psiara lubie koty z tym ze tylko u kogos ;) sama miec bym nie chciala jakos nie moj klimat :) + co najgorsze jestem na nie uczulona :( i to tak mega ze oddychac nie moge :( siostra moja ma kotke ale jest przecudowna kocham ja bardzo i tak spokojnego kota nie widzialam jak zyje , mozna zrobic z nia wszystko i wszyscy hehe kocha i akceptuje wszystkich ludzi i zwierzeta :) ale nawet jej przytulic nie moge bo pozniej jest masakra... w ciazy mi sie to tak nasililo ze nawet nie odwiedzam siostry przez to :(
 
Zabrałam się za pranie! :D Nareszcie! Dostałam w sumie trzy próbki mleczka do prania Lovela i doszłam do wniosku, że na weekend będę się akurat bawić w prasowanie. Wierzyłam do tej pory naiwnie, że te trzy saszetki mi wystarczą, a nawet coś zostanie na później, ale jakoś mało co z szafy ubyło po wstawieniu pierwszej pralki...
 
reklama
Moja kotka spacja jest idealnym kotem. Wychowywalismy ja jak dziecko, jak człowieka i nie dość, że jest grzeczna to jeszcze posłuszna. Nikt mi nie wierzy dopóki do nas nie przyjdzie i jej nie pozna :) a odkąd jestem w ciąży to śpi na moim brzuchu :) nie mam żadnych obaw ale oczywiście nie będę zostawiala jej samej w pokoju z hanka pewnie długo długo dopóki nie zobaczę jak ja traktuje i jak się zachowuje.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry