reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

To ja Wam też opowiem nasza historie... kiedyś dawno temu mieliśmy oboje zalozone konta na portalu fotka.pl. miałam ze 20 lat. No i napisał mi kiedyś komentarz chłopak o pięknych oczach,że jestem ładna sliczna itd. Ja weszłam w jego konto i jak zobaczyłam jego oczy to napisałam, ze ma tak śliczne oczy,że jakby był 10cm wyższy to zostalby moim mężem. No i dopiero wtedy on mówi, że spojrzał na mój wzrost i okazało się,że jestem 10cm wyższa. No i więcej nie napisał. Ale był to tez czas gagu gadu i zaczepiania się na tym komunikatorze. No i kiedyś ktoś mnie zaczepil, rozmawiało nam się super, doszło do pokazania zdjęć no i okazało się,że to On! Było trochę śmiechu no ale kontynuowalismy kontakt. Potrafiliśmy spędzić np całą niedziele ze soba na skype. Nigdy jednak nie chciałam się z nim spotkać bo sie wstydzilam,że jestem wyższa. W międzyczasie miałam 2 poważne związki. Minęło tak z 3 lata. On mnie miliony razy namawiał na spotkanie a ja zawsze odmawiałam. Kasowal mnie z listy znajomych ale za każdym restartem znowu mu wyskakiwalam. No i tak był 07.07.2007 kiedy to ja byłam po zerwaniu z moja wielka miłością i piłam z przyjaciółka szampana i nagle odzywa się znowu on i pyta czy sie spotkamy. A ja mówię TAK! I spotkaliśmy się w klubie. No i tak później sie spotykaliśmy jako znajomi, on mnie wyciągał z dolka po byłym. Nawet miałam do ex wrócić ale w ten dzień kiedy to się miało stać nagle zachorowałam jednodniowo w środku lata! I to on przyjechał z lekami a nie ex.... Az po 3 miesiacach uznalismy,że jesteśmy dla siebie idealni i 10cm wzrostu nie może stanąć na drodze do naszego szczęścia! 01.10. W jego urodziny spytał czy kiedyś zostane jego żona. Powiedziałam, że jak kiedys kupi mi pierścionek to tak! Po 6 dniach zamieszkalismy razem. W 2013 oświadczył mi się w końcu w Tajlandii na plaży na phi phi (tam gdzie kręcili niebiańska plaże z dicaprio:) :) ) datę ślubu wyznaczylismy na 07.07.2017 w 10 rocznicę 1 spotkania:) nasz związek jest wg mnie bardzo wyjatkowy, jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi a to ze jesteśmy razem to zbiór takich sytuacji,że po prostu muszę wierzyć w przeznaczenie :))))))

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Bylaj w Tajlandii? Jaaaaacie zazdroszczę!!!!!
Jestem fanką tajskiej kuchni i zawsze chciałam spróbować prawdziwych lokalnych przysmaków :)
 
reklama
Ej to tylko ja taka cnotka niewy*** jestem?
Nawet nie mam co wspominać.
Czasami się zastanawiam, że przez książki i naukę straciłam życie nastolatki...
Ciuchy, plotki, pogaduchy...
I co mi te książki dały i nauka? Ze mam umowę o dzieło z uczelnią na parę godzin w roku i pracuje w przedszkolu/żłobku za najniższą krajową?

Mogłam się dobrze bawić i korzystać z życia :(
Nie zawsze rodzice mają rację ....
 
Ej to tylko ja taka cnotka niewy*** jestem?
Nawet nie mam co wspominać.
Czasami się zastanawiam, że przez książki i naukę straciłam życie nastolatki...
Ciuchy, plotki, pogaduchy...
I co mi te książki dały i nauka? Ze mam umowę o dzieło z uczelnią na parę godzin w roku i pracuje w przedszkolu/żłobku za najniższą krajową?

Mogłam się dobrze bawić i korzystać z życia :(
Nie zawsze rodzice mają rację ....
Kochana, nie oglądaj się wstecz :) Cały czas możesz się dobrze bawić i korzystać z życia. Wszystko w Twoich rękach przecież. Mi znajomi jęczą, że jak pojawi się dziecko to skończą się nasze podróże. Taaaaa
 
Nie będę ukrywać że przed dziećmi mój wieczór zaczynał się o 20 teraz o 20 się kończy. I to jest największa zmiana w moim życiu. Nie będę przecież prosić teściowej by przychodziła wieczorem do dzieci żebym mogła se wyjść. I co bym dzieciom powiedziała? Mama idzie w tango a wy se soijcie? Poczekam aż mi dzieci podrosną. Teraz mam inne priorytety.
Na podróże też jeszcze mam czas. Tak samo na szaleństwa. Młoda siksa jeszcze jestem ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
ja mieszkam z rodzicami w jednym domu wiec mi zostają z Nadia a nawet bardzo chcą.Pierwszy raz się wybrałam na dyskotekę bo mamy w sumie kolo domu blisko jak Nadia miała 3 m-ce (już wtedy nie karmiłam piersią ) a Nadia przesypiala cala noc budzila się nad ranem.Do teraz czy jak chcemy wyjść do kina, czy na dyskotekę do znajomych to z nia zostają.Ona spi cala noc to nie mamy z tym problemu.
 
reklama
Dzień dobry Wszystkim. Ja dzień w dzień jestem mega aktywna i nie wiem skąd biorę na to siły, ale od x czasu mój syn bombarduje mnie kopniakami i mam wrażenie jakby prawie wcale nie spał. Najgorsze jest to że ciągle mi się odbija kwasem z żołądka... Nie mam już na to sił. I tak jak nigdy nie jadlam płatków z mlekiem tak zjadam paczkę musli w dwa dni
 
Do góry