reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Ty Lux miałaś wcześniej problemy z refluksem?

A ja prasuję [emoji13]

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
Ja też nigdy nie miałam zgagi. U mnie to mąż przechodzi wszystkie dolegliwości ciazowe: tycie, zgaga, brzuch, bóle kręgosłupa i jeszcze ostatnio na coś narzekał, ale nie pamiętam już na co[emoji23]


Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
moj ma zachciewajki :D i to w nocy :D plecy tez go bola codziennie, tyc nie tyje, a moglby przytyc :D
 
moj ma zachciewajki :D i to w nocy :D plecy tez go bola codziennie, tyc nie tyje, a moglby przytyc :D
Mój to na dietę przeszedł na dietę i każe mi gotować wg rozpiski i wszystko wazyc. No masakra. Czasem sam gotuje jak nie mam siły po pracy. Gruby nie jest, ale od początku ciąży 10kg przytył, ale jest wysoki, więc równomiernie wszystko się rozłożyło.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mój to na dietę przeszedł na dietę i każe mi gotować wg rozpiski i wszystko wazyc. No masakra. Czasem sam gotuje jak nie mam siły po pracy. Gruby nie jest, ale od początku ciąży 10kg przytył, ale jest wysoki, więc równomiernie wszystko się rozłożyło.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
moj chudy, choc przytyl jakies 10 kg przez ostatnie 2 lata, chcialabym jesc tyle co on i nie miec problemow z waga
 
Fajnie, lubię tak od czasu do czasu coś wyrzucić, ale zaraz coś kupuje na miejsce starego i tyle z mojego oczyszczania przestrzeni.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
No właśnie, ja wolę oddać za uśmiech albo za 1zl ;) Mąż i ja niestety artyści fotograficy, więc w domu stosy foto albumów. Często zdublowane. Ktoś będzie miał radochę jak dostanie.
 
reklama
Do góry