reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Bo witamina c zakwasza organizm i ułatwia wchłanianie żelaza. Ja biorę od razu osobno witaminę C 3 x dziennie bo to działa profilaktycznie na infekcje bakteryjne. W środowisku kwaskowym bakterie sie nie rozwijają [emoji846]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
No wiem, wiem[emoji4] Ja stawiam na soki z owoców bogatych w wit. C. Albo kupuje jednodniowe albo sama robię jak mam czas. Nie lubię łykac tabletek i często o nich zapominam, aż cud, że w ciąży pamiętam o wszystkich tabletkach.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Moja aplikacja wyświetla przy tematach ostatnie zdjecia z wątku i ciagle widzę te czekoladki [emoji12]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
hehe...maz mi te czekoladki z delegacji przywiozl:) chcialam was poczestwac!:)
witaj w klubie :( mam to samo
ale ja dokad mieszkalam z rodzicam i bylam na ich trzymaniu to bylam bardzo grzeczna. tzn na imprezki chodzilam ale czesto samochodem jechala wiec bez alkoholu a z facetami sie spotykalam ale bez nocowania bo nie jak moglam chlopaka na noc przyprowadzic albo u niego zostac? co bym rodzicom powiedziala?
wszystkie szalenswa uprawialam juz jako dorosla i samowystarczalna osoba. to jednak roznica jak sie bawi na max jako nastolatka a co innego jako dorosly pracujacy czlowiek! lepiej nie zalujcie zescie za mlodziaka nie szalaly bo wtedy to moglo sie zle skonczyc:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!
 
No wiem, wiem[emoji4] Ja stawiam na soki z owoców bogatych w wit. C. Albo kupuje jednodniowe albo sama robię jak mam czas. Nie lubię łykac tabletek i często o nich zapominam, aż cud, że w ciąży pamiętam o wszystkich tabletkach.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom

Ja sobie narysowałam tabelkę i krzyżykami zakreślam co juz wzięłam danego dnia [emoji16] bo tez sie tego nazbierało, leki na tarczyce, jodid, kwas DHA, witamina C, żelazo, magnez i na problem z kolka nerkowa żurawinę i nospe, bo cały czas jedna nerka jest powiększona.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
ostatnio byliśmy w kinie na Bridget Jones baby - na czasie bo ciążowo i poród i się usmialam.Dopiero po porodzie u męża sobie zamówiłam w lutym na walentynki greya
Uśmiałas się na porodzie? Ja się poryczalam[emoji1][emoji1][emoji1] ale ja na wszystkim teraz rycze... nawet przy 'na wspólnej' [emoji6]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Moj czasem wstaje ze mna siku [emoji23]
A mój się w nocy dziwi, że ja wstaję i chodzę siku.

wysikac sie moga niemal wszedzie, latwiej im przychodzi zdanie prawka, parkowanie w trudne miejsca, podobno orgazmy tez maja lepsze od kobiet :D
Mój zamówił dla nas taki specjalny silikonowy lejek do sikania, jeszcze go nie próbowałyśmy, ale na pewno się przyda.

Mi też tak mówią, ale tylko Młody będzie dobrze znosił podróże to ruszamy w podróż [emoji4]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
Popieram, z dziećmi da się, my tak jeździmy i wszyscy się dziwią jak dzieci tyle wytrzymują.
 
Ja sobie narysowałam tabelkę i krzyżykami zakreślam co juz wzięłam danego dnia [emoji16] bo tez sie tego nazbierało, leki na tarczyce, jodid, kwas DHA, witamina C, żelazo, magnez i na problem z kolka nerkowa żurawinę i nospe, bo cały czas jedna nerka jest powiększona.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
Lisia muszę wypróbować Twój sposób, bo czasem się gubię, choć moja lista krótsza jest - DHA, żelazo, wit d, magnez i od czasu do czasu syrop na zaparcia, a i tak zastanawiam się wieczorem czy wszystko wzięłam [emoji23]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
hehe...maz mi te czekoladki z delegacji przywiozl:) chcialam was poczestwac!:)

ale ja dokad mieszkalam z rodzicam i bylam na ich trzymaniu to bylam bardzo grzeczna. tzn na imprezki chodzilam ale czesto samochodem jechala wiec bez alkoholu a z facetami sie spotykalam ale bez nocowania bo nie jak moglam chlopaka na noc przyprowadzic albo u niego zostac? co bym rodzicom powiedziala?
wszystkie szalenswa uprawialam juz jako dorosla i samowystarczalna osoba. to jednak roznica jak sie bawi na max jako nastolatka a co innego jako dorosly pracujacy czlowiek! lepiej nie zalujcie zescie za mlodziaka nie szalaly bo wtedy to moglo sie zle skonczyc:)

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Ja jak mieszkałam z rodzicami to miałam taki rygor jak w wojsku [emoji12] tez zaczęłam bardziej korzystać z życia dopiero jak sie usamodzielnilam i poszłam na swoje, ale masz racje, ze juz wtedy sie az tak nie szaleje, bo jednak rano do trzeba wstać jakoś [emoji6]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
To ja Wam też opowiem nasza historie... kiedyś dawno temu mieliśmy oboje zalozone konta na portalu fotka.pl. miałam ze 20 lat. No i napisał mi kiedyś komentarz chłopak o pięknych oczach,że jestem ładna sliczna itd. Ja weszłam w jego konto i jak zobaczyłam jego oczy to napisałam, ze ma tak śliczne oczy,że jakby był 10cm wyższy to zostalby moim mężem. No i dopiero wtedy on mówi, że spojrzał na mój wzrost i okazało się,że jestem 10cm wyższa. No i więcej nie napisał. Ale był to tez czas gagu gadu i zaczepiania się na tym komunikatorze. No i kiedyś ktoś mnie zaczepil, rozmawiało nam się super, doszło do pokazania zdjęć no i okazało się,że to On! Było trochę śmiechu no ale kontynuowalismy kontakt. Potrafiliśmy spędzić np całą niedziele ze soba na skype. Nigdy jednak nie chciałam się z nim spotkać bo sie wstydzilam,że jestem wyższa. W międzyczasie miałam 2 poważne związki. Minęło tak z 3 lata. On mnie miliony razy namawiał na spotkanie a ja zawsze odmawiałam. Kasowal mnie z listy znajomych ale za każdym restartem znowu mu wyskakiwalam. No i tak był 07.07.2007 kiedy to ja byłam po zerwaniu z moja wielka miłością i piłam z przyjaciółka szampana i nagle odzywa się znowu on i pyta czy sie spotkamy. A ja mówię TAK! I spotkaliśmy się w klubie. No i tak później sie spotykaliśmy jako znajomi, on mnie wyciągał z dolka po byłym. Nawet miałam do ex wrócić ale w ten dzień kiedy to się miało stać nagle zachorowałam jednodniowo w środku lata! I to on przyjechał z lekami a nie ex.... Az po 3 miesiacach uznalismy,że jesteśmy dla siebie idealni i 10cm wzrostu nie może stanąć na drodze do naszego szczęścia! 01.10. W jego urodziny spytał czy kiedyś zostane jego żona. Powiedziałam, że jak kiedys kupi mi pierścionek to tak! Po 6 dniach zamieszkalismy razem. W 2013 oświadczył mi się w końcu w Tajlandii na plaży na phi phi (tam gdzie kręcili niebiańska plaże z dicaprio:) :) ) datę ślubu wyznaczylismy na 07.07.2017 w 10 rocznicę 1 spotkania:) nasz związek jest wg mnie bardzo wyjatkowy, jesteśmy dla siebie najlepszymi przyjaciółmi a to ze jesteśmy razem to zbiór takich sytuacji,że po prostu muszę wierzyć w przeznaczenie :))))))

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Czarownica super historia i będę pamiętać o Waszym ślubie, bo tego samego dnia mam urodziny[emoji6]

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry