reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Wiesz co, to ja bym się absolutnie nie zgodziła na wywoływanie w takiej sytuacji. Jeśli łożysko by się nie starzało za bardzo, to odwlekałabym wywoływanie maksymalnie, a w między czasie próbowała metod takich jak napar z liści malin, olej rycynowy, czy seks.


Jeszcze nie słyszałam szczerze mówiąc o takim przypadku. Jak oni nie płacą, to ich to raczej nie obchodzi.


Rozumiem. Mnie wypłacają chyba do 15 każdego miesiąca.

Ja mam tak samo, ze mi pracodawca wypłaca. To działa na tej zasadzie, ze w dużych firmach wypłaca pracodawca i potem to juz ob rozlicza sie z zusem. Czyli proces nie wyglada pracownik-ZUS, a pracownik-pracodawca-ZUS. Ale nie wiem jak jest z kontrolami wtedy, wydaje mi sie, ze tez mogą byc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja mam wszystko rozowe ale jak sie lekarze pomylili to bede robic zdjecia czarno biale dziecko pozniej sie nie dopatrzy jaki to kolor ubranek byl hahaha
Taki zart ;)
ja juz gotowa czekam na Lubego
Co do obiadu u nas zalezy na ktora luby ma do pracy nie lubie jesc sama wiec sie dostosowuje a jak jestesmy w domu to z reguly 16-17 jest taka obiadokolacja i pozniej juz nic nie jemy
 
Ja mam tak samo, ze mi pracodawca wypłaca. To działa na tej zasadzie, ze w dużych firmach wypłaca pracodawca i potem to juz ob rozlicza sie z zusem. Czyli proces nie wyglada pracownik-ZUS, a pracownik-pracodawca-ZUS. Ale nie wiem jak jest z kontrolami wtedy, wydaje mi sie, ze tez mogą byc.


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
A, no to w ostatecznym rozliczeniu i tak płaci zus, więc myślę, że jak najbardziej mogą kontrolować.
 
Wiesz co, to ja bym się absolutnie nie zgodziła na wywoływanie w takiej sytuacji. Jeśli łożysko by się nie starzało za bardzo, to odwlekałabym wywoływanie maksymalnie, a w między czasie próbowała metod takich jak napar z liści malin, olej rycynowy, czy seks.


Jeszcze nie słyszałam szczerze mówiąc o takim przypadku. Jak oni nie płacą, to ich to raczej nie obchodzi.


Rozumiem. Mnie wypłacają chyba do 15 każdego miesiąca.

Próbowałam Antiope wszystkiego, nie miałam szyjki, 2 cm rozwarcia i miałam tak maksymalnie dosyć tego czekania.., zostało mi to przedstawione w ten sposób, że nawet się cieszyłam, że tego i tego pójdę do szpitala, następnego urodzę - taki kamień z serca, teraz sobie marzę, że dostanę regularnych skurczy, wykąpie się, pojadę do szpitala (jeszcze nie wiem którego nawet) a Pani na izbie powie "no to mamy pełne rozwarcie i idziemy rodzić" hehehe - no pomarzyć dobra rzecz;) w ujastku cc i wywołanie to chleb powszedni, jak w fabryce - linia produkcyjna tylko, że dzieci....
 
Wiecie, że ten róż bywa zaraźliwy?! Często widzę mamy z córkami w różach. Słabnę wtedy, mimo, że róż jest ok - zależy od odcienia ;) Jestem fanką szarości i granatu.

Ja dalej czuję się kiepskawo, mam temp. 36.2 :/ wystarczy mnie pchnąć i frunę. Jaś mniej się teraz wierci, chyba ta choroba też go osłabia. Co robić żeby doprowadzić temp. do normy? :/herbatki nie działają.

Miłego poniedziałku mamy.
 
A ja zamawiajac tego hippa wzielam tez 3 pieluszki flanelowe, nie napisalam tylko kolorow i przyszly niebieskie i butelka tez z niebieskim, ale co tam mam juz blekitna sukienke.
 
reklama
Do góry