reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Mi nic nie leci ale mama mówiła, że jej też nie leciało więc nie denerwuje się i nie nakrecam
Rozstępów nie mam ale używam ten do kąpieli olejku pod prosznic z rossmana żeby trochę skórę nawilzyc a później daje krem z ziaji na rozstępy

Tak wczoraj was czytałam z tymi kontrolami z zusu i tak sobie pomyślałam nosz kurde nie dość że człowiek pracuje za psie pieniądze zachodzi w ciążę i musi się z tym męczyć to jeszcze potrafią sprawdzać czy aby na pewno nam się to należy ! Powinno być tak że kobieta w ciąży powinna dostawać te pieniądze bez żadnego tłumaczenia od 4 miesiąca ciąży i bez żadnego sprawdzania a jak chce to niech sobie pracuje i tyle w temacie
Tyle naszego o ! Jakoś za granicą nikt nikogo nie sprawdza a jest dużo lepszy Socjal niż u nas a tu ???

Tyle moich wywodów z rana ;)
Miłego dnia

Lux jak tam na zwolnieniu ?
na zwolnieniu ok, pracy o dziwo nie brakuje, ale jakos tak w domu sie odnalezc nie moge, marudna jestem, nie umiem sobie dnie zorganizowac, zawsze mialam wszystko jak w zegarku a tu nie...nie wiem za co sie wziac, sprzatanie, pranie czy co :D
 
reklama
o kurcze, bedna, zawsze tak reaguje na ukaszenia komarow? placze czy spokojna jest?
Spokojna. Mówi że nie boli.
Chyba ma alergie choć w tamtym roku tak nie było ale też komarów nie było

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja mam siare w lewej piersi jak wycisne, z prawej praktycznie nie ma, ale ten cyc upośledzony jest.

Dzisiaj mój syn kończy 2 lata!!!! Boże taka sama pogoda była :) słuchajcie czas leci niesamowicie szybko, cieszcie się każda chwila !!!!!!!
:) :) :) :) :) :) :) :) :)
wszystkiego najlepszego dla synka!!! sto lat sto lat!!!!!!!
 
leci Wam siara z piersi? mi jeszcze nie i tak mysle, czy poleci przed porodem czy nie..aha mam rozstepy na brzuchu, piekne 4 rozstepy
Mi leci od jakiś 2 tygodni.

Dzisiaj wybrałam sie na glukoze I jeszcze musze tu siedziec ponad 1,5godz. Obrzydlistwo[emoji14]Dobrze,ze jest klimatyzacja moze jakos przezyje :D Wzielam ze soba bulke z serem zoltym I juz sie nie moge doczekac az ja zjem[emoji14]
 
reklama
Dziewczyny, nie dalej jak wczoraj rano się logowałam, wchodzę teraz i 10 stron... jesteście niemożliwe;)

Lola - 100 lat, 100 lat dla młodego!!

Antiope, Iza zdrówka dla latorośli

U mnie siary brak....

Dzień dobry Kobietki! Krótkie pytanie do Pań zmagających się z rwą kulszową: czy wasz ból występuje po jednej stronie i czy promieniuje AŻ do pachwin? Od wczoraj wieczorem nie mogę się ruszyć, chodzę zgięta w pół i podejrzewam rwę, a nigdy tego nie miałam... Help!

mi promieniowało do kolana, jak boli połóż się na plecach i spróbuj podnieść nogę do góry, jeśli nie dasz to masz ucisk na nerw kulszowy, u mnie przeszło po ok miesiącu...

sorry ze mnoze watki ale juz dluzszy czas sie zastanawiam: baza izofix wam sie sprawdzila czy nie? czy warto kupic do pierwszego fotelika? czy moze bardziej oplaca sie do kolejnego? bo to chyba nie pasuje potem?

Żeby do czegoś dojść trzeba wyruszyć w droge!

Ja miałam pożyczony fotelik recaro z baza i faktycznie duże ułatwienie bo wpinasz click clik i po sprawie ale czasami się naszarpać też musiałam:| głównym wyznacznikiem jednak powinno być ile gwiazdek w testach bezpieczeństwa ma / nie ma - większego romera kupiłam bez bazy, żeby był bardziej uniwersalny (do każdego auta) ale i tak jestem super z niego zadowolona.


Dziewczyny ja dzisiaj pakowanie i będę się żegnać z Wami na tydzień, bo będę następna pokłócona z mężem jeśli tyle stron na urlopie mi przyjdzie czytać;) aa i przepraszam się z dużą dawką magnezu bo non stop mi ten brzuchol twardnieje, boli chwilami a nie ma co mu tu pozwalać na takie niespodzianki.
 
Do góry