reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Joshi ale kusisz, podziel się kawałeczkiem:D Ja jeszcze do niedawna nie miałam ochoty na słodycze ( tylko na pomarańcze:p) mimo, że je lubię i przed ciążą trochę podjadałam- ale od niedawna chęć mi wraca, na szczęście na słodkości w małych ilościach.. Taki kawałeczek ciacha- tego ciemnego zwłaszcza ;)- usatysfakcjonowałby moje podniebienie;)
Nie ma juz [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Tow zasadzie ze mną wsio w porządku:) bo ja czekolady mogę nie widzieć ale chipsy rurki z kremem a ciasta domowej roboty to aż oczka się cieszą. No ale staram się ograniczać i jak jem dużo łakoci tak jak ostatnio to podstawa do kanapek sałata i pomidor/ ogórek by zapewnić dzidzi też witaminy. U mnie kupi co tylko 3 kg na plus:) ale znalazłam przepis na batoniki bonty domowej roboty to jutro zrobię dla mojego M bo kokosy uwielbia
 
A to nie od żołądkalub dwunastnicy ? Czy za daleko?

cb7wugpju04jz4q8.png

Nie mam zielonego pojęcia, wszystko teraz poprzestawiane tam więc nie wiem co w tym miejscu teraz się znajduje. Ale pojadłam wczoraj sporo i to mogło mieć z tym związek. Dzisiaj już jest OK.
 
Jak całą ciążę nie jem słodyczy to dziś mam ochotę na wszystko - zjadłam 3 małe pączki na wagę, trochę czekolady, ukradłam żelki dziecku a myślę, że wszystko przez to, że jutro się wybieram na obciążenie glukozą.... to tej na czczo to aż się już boję...
 
Jak całą ciążę nie jem słodyczy to dziś mam ochotę na wszystko - zjadłam 3 małe pączki na wagę, trochę czekolady, ukradłam żelki dziecku a myślę, że wszystko przez to, że jutro się wybieram na obciążenie glukozą.... to tej na czczo to aż się już boję...

Masz na myśli krzywą cukrową? ja się wybieram za tydzień i mam przykaz od lekarki by ze trzy dni nie jeść słodyczy bo wtedy może być wynik zaburzony i wyjdzie np. cukrzyca a tak na prawde jej w ogóle jej nie będzie
 
reklama
Masz na myśli krzywą cukrową? ja się wybieram za tydzień i mam przykaz od lekarki by ze trzy dni nie jeść słodyczy bo wtedy może być wynik zaburzony i wyjdzie np. cukrzyca a tak na prawde jej w ogóle jej nie będzie

Ja dzień przed krzywą cukrową nie jadłam w ogóle słodyczy, chociaż lekarka nic mi nie mówiła, ale lepiej uważać, racja.. wyniki dobre
 
Do góry