reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Noemi u nas też ciepło w sam raz na pranie ;)

cb7wugpju04jz4q8.png

No u nas się wręcz gorąco zrobiło, muszę powiesić te nieszczęsne pranie na balkonie, szkoda, że nie mam się kim wyręczyć :p

u nas juz bardziej jesienna pogoda dzis :)

Czyli w sam raz dla Ciebie ;)
 
reklama
A ja jestem w szoku, nie jem slodkiego style co 2 figi na dzien i rano poslodze kawe, wage mam na minusie i wychodzi sa wysoki cukier. I diebetyk sie klania. Dzis dostalam2 skierowania na usg, pierwsze trymestralne i Pô 2 tyg kontrole, zeby sprawdzic czy dziecko rosnie, bo mogloby przestac tak jak w pierwszej syn stal w miejscu. Powiedzialam ze mam lutéine z Polski a ona, ze to dobrze bo to skuteczny lek, ale oni nie moga go przepisywac, tylko w szpitalu. Masakra, jeszcze nie moga tu recznie badac szyjki, tylko usg, a normalnie sa 3 w ciazy. Normalnie jak czlowiek sam cos nie zrobi to ci nie pomoga. Anetka nie odpuszczaj im bo jak widzisz czesto sami musimy szukac, pukac bo jak nie to tragédie.
 
Wspólczuje ci i to bardzo, walcz o swoje nie odpuszczaj im. Jak trzeba to idź do prawnika zapytaj czy może zaskarżyć szpital że dokonali takich szkód w zdrowiu Twojego dziecka.

Tuiles kochana dała byś rade na pewno, bo gdy chodzi o własne dziecko to ono jest najwiekszą motywacją nie chęć zamsty tylko troska i miłość do naszych szkrabów.

A tak na po za tematem jak tam u Was jest z jedzeniem słodyczy? Odmawiacie sobie czy wręcz przeciwnie?

Tak przypuszczam, że dla swojego dziecka to się góry przenosi. Nie miałam jeszcze okazji się przekonać. Wszystko przede mną :)

A co do słodyczy: staram się nie objadać nimi jakoś szczególnie, ale też bez przesady żeby w abstynencję popadać. Pokochałam gorzką czekoladę i wcinam ją sobie :)
 
Tak przypuszczam, że dla swojego dziecka to się góry przenosi. Nie miałam jeszcze okazji się przekonać. Wszystko przede mną :)

A co do słodyczy: staram się nie objadać nimi jakoś szczególnie, ale też bez przesady żeby w abstynencję popadać. Pokochałam gorzką czekoladę i wcinam ją sobie :)
gorzkiej nie lubie, ale mlecznej jakos w ciazy nie jem, nie ciagnie mnie jakos
 
Co do slodyczy ja sobie nie odmawiam [emoji23] maz mi nie pozwala [emoji41][emoji41][emoji23][emoji23]
Bedzie wszystko na niego.
Wlasnie wrocil z pracy zachodzac do cukierni.
Ot taka niespodzianka
Powiedzialam mu jak bede kulka za niedlugo to wszystko przez ciebie [emoji23]
1472655763448.jpg


Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 

Załączniki

  • 1472655763448.jpg
    1472655763448.jpg
    84,6 KB · Wyświetleń: 276
Co do slodyczy ja sobie nie odmawiam [emoji23] maz mi nie pozwala [emoji41][emoji41][emoji23][emoji23]
Bedzie wszystko na niego.
Wlasnie wrocil z pracy zachodzac do cukierni.
Ot taka niespodzianka
Powiedzialam mu jak bede kulka za niedlugo to wszystko przez ciebie [emoji23]
Zobacz załącznik 770653

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

U mnie takie ciacha tylko oczy cieszą. Pomijam moje 8 kg na plusie, to jakoś do ciast mnie nie ciągnie. Może do szarlotki jedynie :) Takiej na ciepło.... Mmmhmmmmm.....
 
Poskładałam to i obliczyłam.
15x body
16x pajac
10x śpiochy
11x półśpiochy/spodenki
12x koszulka/kaftanik
Reszta to bluzy kurtki czapki sukienki skatpetki wszystko sztuk 5 co najmniej.
Nic już nie kupuję [emoji23] albo jeśli kupię to coś muszę wydać

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Co do slodyczy ja sobie nie odmawiam [emoji23] maz mi nie pozwala [emoji41][emoji41][emoji23][emoji23]
Bedzie wszystko na niego.
Wlasnie wrocil z pracy zachodzac do cukierni.
Ot taka niespodzianka
Powiedzialam mu jak bede kulka za niedlugo to wszystko przez ciebie [emoji23]
Zobacz załącznik 770653

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom

Joshi ale kusisz, podziel się kawałeczkiem:D Ja jeszcze do niedawna nie miałam ochoty na słodycze ( tylko na pomarańcze:p) mimo, że je lubię i przed ciążą trochę podjadałam- ale od niedawna chęć mi wraca, na szczęście na słodkości w małych ilościach.. Taki kawałeczek ciacha- tego ciemnego zwłaszcza ;)- usatysfakcjonowałby moje podniebienie;)
 
reklama
U mnie takie ciacha tylko oczy cieszą. Pomijam moje 8 kg na plusie, to jakoś do ciast mnie nie ciągnie. Może do szarlotki jedynie :) Takiej na ciepło.... Mmmhmmmmm.....
Ja kochana wciagam wszystkie [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]
Aleeee do czekolady mnie nie ciagnie ano batonow itp. Za to nadrabiam nutella [emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry