reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Witam dziewczyny po weekendzie!!

U mnie mimo, że Pola urodziła się 56 cm to chyba ten rozmiar dłużej służył niż 62. Miałam tego sporo, jeszcze nie przebierałam i od koleżanek, którym dużo pożyczyłam muszę poprzywozić ale pewnie nowego też coś dokupię. Oprócz lovelli to na początku w yelp'ie prałam - dużej róźnicy nie ma no chyba, że w cenie na korzyść lovelli oczywiście.

Co do smoczków i butelek to zapasów radzę nie robić bo to zazwyczaj i tak dziecko wybierze co mu podchodzi - lovi, nuk i tommy tipie były odrzucone a avent zarówno smoczki jak i butelki super.

Sama zastanawiam się czy nie kupić teraz na wszelki wypadek smoczka do butelki calma medeli - i on faktycznie imituje aktywne ssanie jak z piersi - avent to pic na wodę. Miałam duże problemy z karmieniem piersią przy pierwszym porodzie za sprawą wspaniałego dr neonatologa, który kazał nam się dokarmiać mm a później zostało KPI tak na prawdę (odciąganie laktatorem i podawanie z butelki) bo do piersi rekreacyjnie mogła się przyssać ale żeby się najeść to już nie chciała...:(
 
reklama
A ja się dzisiaj kiepsko czuje ... Zaraz smigam na spacer nad morze bo dzisiaj chlodniej to nie ma co liczyć na opalanie moze jak się dotlenie będzie lepiej brzuch mnie boli ale tak jakoś cały nie jak na skurcze i ogólnie słabo się czuje dawno tak nie miałam totalny brak chęci do czegokolwiek
Ktoś jeszcze tak ma ?
W czwartek pyknie nam 26tydz też nie wiem kiedy to zlecialo i zaraz trzeci trymestr się zaczyna
Mam indentycznie jeszcze dodatkowo wszystko mnie irytuje :/
 
My za dwa dni zaczynamy 28 tydzien. Czyli skonczymy 27 pelnych i tak czy siak 7 miesiac mamy i 3 trymestr.

Glupek ze mnie bo doktor dwa razy przyglądał sie nerkom dzidzi a ja z tego stresu nie zapytalam co tam widzi. Mam nadzieję ze tylko sie upewnial bo juz zaczynam sie zastanawiac. No matka wariatka ze mnie.

A u mnie sie okazało jak odpakowalam ubranka od szwagierki i po Juianie ze mam tam w cholerke dla dziewczynki spiochow itd. Cieszy mnie to bo po domku ma sporo a na wyjscie kupie cos nowego. Właśnie pieluchy tetrowe lecą w pralce :)


 
A ja się dzisiaj kiepsko czuje ... Zaraz smigam na spacer nad morze bo dzisiaj chlodniej to nie ma co liczyć na opalanie moze jak się dotlenie będzie lepiej brzuch mnie boli ale tak jakoś cały nie jak na skurcze i ogólnie słabo się czuje dawno tak nie miałam totalny brak chęci do czegokolwiek
Ktoś jeszcze tak ma ?
W czwartek pyknie nam 26tydz też nie wiem kiedy to zlecialo i zaraz trzeci trymestr się zaczyna

Oj u mnie też kiepsko. Głowa mi pęka, nic mi się nie che. Chyba z pracy ucieknę wcześniej i po prostu się położę z książeczką. Nie ma co!
 
I jak to jest z tymi tygodniami. Przykładowo mój 25+3 to się uznaje jako 25ty tydzień czy 26ty?
26 tc leci. 25 tc skończony

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Oczywiscie ze nie ma co sie przemeczylas. Oszczedzaj sie kochana

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Strasznie jest tak fuknkcjonowac jak nic prawie nie mozna robic.. maz mi nawet naczyn do zmywarki nie pozwala wsadzic :/ leze caly czas albo snuje sie na chwile po domu bez celu i tak wezme cos z jednego miejsca i przełoże w drugie.. jak maz nie patrzy [emoji23] Dam rade.. tylko najgorsze jest to lezenie, wszystko boli :/

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry