reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Moje wszystkie ciąże zaplanowane. Ale zwykle to było tak jak piszecie że jak się odpuści to się zajdzie. Teraz natomiast to był szok że na intensywnym kp i tak szybko bo po dwóch miesiącach starań :)

Ja muszę unikać mojej dyr finansowej bo ona od razu po oczach ciążę poznaje. Promieniejemy po prostu ;)
 
reklama
Wiecie co, właśnie tak wchodzę na to forum i wyświetla mi się moje usg i nie dociera do mnie,że to dzieje się naprawdę ;) tak na to patrzę i nie wierzę, że to jest MOJE DZIECKO [emoji7][emoji7][emoji7] takie prawdziwe i juz na zawsze.... będę mama, dam mu życie, wychowam.... niby nic się na około nie zmieniło, wszystko jest niby nadal takie same a cały świat nabrał innego wymiaru... jezuuu jakie to jest piękne [emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
Czarownica super :) bije od Ciebie dobry humor i pozytywna energia :) to wszystko jest niesamowite.... Ha sobie prosiłam zdjęcia usg - w ciągu dwóch tygodni z kropki zmiana w rączki i nóżki! Też dopiero to zaczyna do mnie dochodzic...
 
No właśnie, myślę że na tym bym poległa, a co to za gołąbek nie zawiniety :(

Gdybyś miała kiedyś trochę czasu to mogłabyś wrzucić przepis na wątek o gotowaniu! :)

Napisane na SM-A500FU w aplikacji Forum BabyBoom
Dobry pomysł! :D jak będę miała chwilę to wrzucę :*


p19us65g5dhat4ga.png
 
Czarownica super :) bije od Ciebie dobry humor i pozytywna energia :) to wszystko jest niesamowite.... Ha sobie prosiłam zdjęcia usg - w ciągu dwóch tygodni z kropki zmiana w rączki i nóżki! Też dopiero to zaczyna do mnie dochodzic...
No jestem największą optymistką jaka znam :))) nie da się ukryć. Jej uuuu jak zobaczę za 2 tygodnie rączki i nóżki to zwariuje i zrobię z tego zdjęcia wielki bilbord i przed oknem sobie powiesze [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
No jestem największą optymistką jaka znam :))) nie da się ukryć. Jej uuuu jak zobaczę za 2 tygodnie rączki i nóżki to zwariuje i zrobię z tego zdjęcia wielki bilbord i przed oknem sobie powiesze [emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1][emoji1]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

Zacznie dopiero docierać jak brzuch będzie już widoczny i dzidzia zacznie kopać, oj pamiętam pierwszego kopniaka od córki to dopiero jest piękne!
 
No ja drugą córe juz w 12 tygodniu czulam tak delikatnie [emoji4] a Wy dziewczyny ?

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom

Ja z pierwsza poczułam ruchy dość późno bo w 22tc ,ostatni dzwonek był żeby młoda się ruszyła ;-) ciekawe kiedy teraz poczuje, podobno w każdej ciąży ruchy zaczyna się czuć coraz szybciej więc zobaczymy jak teraz będzie ;-)
 
reklama
Do góry