reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
hej ale nastukalyscie tych postow... musze nadrobić
Ja dziś miałam wizyte, 6 tydzień i serduszko pięknie puka :-) :) nastepna wizyta 31 maja, mam zrobić prenatalne od 30 maja mam na to dwa tygodnie, caly pakiet badan laboratoryjnych no i mam brac aspargin bo takie mam skurcze nog ze po schodach nie mogę chodzic :/
super, ze serduszko jest :-) :)
 
udało mi się Was przeczytać ! :)
pisałam na wizytowym, że u mnie jest Fasol i serduszko już, w poniedziałek idę do diabetologa z tą moją niby cukrzycą, okazało się jeszcze, że jest problem z grupami krwi u nas, ja rh- a mój P. +. Miała któraś z Was taką sytuacje?
ja mam taką sytuację że ja mam grupę krwi - a mąż +, jeśli to twoje pierwsze dziecko to po porodzie dostaniesz immunoglobuline do profilaktyki konfliktu Rh, zapobiega to powstaniu przeciwciał i należy to stosować po każdym porodzie dziecka z grupa (+), więc nie masz się czym martwić będzie wszystko ok ;-) tylko lekarzowi powiedz że macie z mężem konflikt.
 
Ja mam grupę krwi RH+ a mąż RH- to nie mamy konfliktu ;)


bfaregz24cmo4ryx.png


8p3odqk3dc6ydxia.png
 
Joshi witaj :)

Pytanie do dziewczyn, które jeszcze karmią piersią: Czy nie stało się to ostatnio bardziej bolesne? Mnie strasznie bolą brodawki ale w sumie bardziej motywuje to do ograniczenia / odstawienia co w moim przypadku będzie konieczne.
 
A ja znowu plamie [emoji20] mysle ze to od tych wymiotow, okropnie mna szarpie [emoji17] staram sie lezec jak najwiecej, dzis nawet mąż sprzatal, robil obiad, pral, itd.. I tak to moje lezenie nic nie daje.. Zawroty glowy mam w dodatku, co nasila wymioty [emoji26] Nic mi nie pomaga.. Jeszcze mnie tak strasznie bola nogi, tuz nad kostkami, i mam takie drgawki co jakis czas, tak mi doslownie szarpie nogami.. [emoji52] pojecia nie mam co to moze byc..
W dodatku przed wczoraj mi sie snilo ze urodzilam i umarlam, maz byl w szpitali, dzidzius w inkubatorze, a ja siedzialam jako duch przy mezu i glaskalam go po policzku i mu mowilam ze musi byc silny dla dzieci.
A wczoraj mi sie snilo ze bylam na usg i cos tam bylo nie tak i lekarz posiedzial ze za pare dni strace dziecko..
Wy tez macie takie glupie sny ?? Ja nie wiem czy to ja wariuje czy podswiadomosc mi chce cos przekazac.. [emoji22]

Napisane na HUAWEI GRA-L09 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Izu współczuję samopoczucia. Kiedy Ty masz kolejną wizytę? Ja bym skonsultowała te wszystkie dolegliwości z lekarzem, może da się coś poradzić choć na część z nich. Ja mam więcej snów niż przed ciążą, ale do tej pory jeszcze nie miałam takich związanych z ciążą, czy dzieckiem. Pewnie na sny ma wpływ Twoje fizyczne samopoczucie. Czujesz się gorzej fizycznie, a to wpływa na Twoje samopoczucie psychiczne, a to z kolei wpływa na Twoją podświadomość i sny.
 
Do góry