reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Witam się i ja z Wami dziewczyny.
Podczytuje Was już od kilku dni. Mam 34 lata, dwóch synów ( 2001, 2009). Z meżęm staraliśmy się od grudnia o kolejne dziecko ( nasze ostatnie taką decyzję podjęliśmy razem) . Grudzień,styczeń, luty tylko rozczarowania, bo okres przychodził.W marcu jakoś czułam się inaczej, przede wszystkim bolały mnie mega piersi jeszcze przed terminem miesiączki,byłam senna, nutella znikała łyżeczkami.
Siku latałam częściej.No i przeczucie. [emoji16] Z racji że cykle mam dość długie i nie do konca regularne ( ostatnie 6 miesięcy: 29,29,29, 37,31,34) . Czekałam na tą miesiączkę i czekałam przeczuwając, że raczej nie nadejdzie.ostatnia miesiączka była 19 marca. W 34 dniu cyklu zrobiłam test i dwie krechy HURRA!!! Poleciłam do sklepu kupiłam skarpetusie i bodziaki z napisem" I love dad", oraz zapakowalam test. Dałam wieczorem tatusiowi który popłakał się ze szczęścia. [emoji7]. To było 22 kwietnia. Dziś powtórzyłam test. Krechy o wiele mocniejsze. Z terminu miesiączki wychodzi ze jest to 5 tydzień 2 dzień ciąży. Termin koniec grudnia, u lekarza jeszcze nie byłam.
Witam Was wszystkie cieplutko i zdrówka życzę każdej z osobna.
Zobacz załącznik 755665Zobacz załącznik 755666

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
Witaj [emoji4]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
A jeśli chodzi o sledzie to ja przez 5 mieisecy ciąży z synem jadłam cały czas i od tamtej pory tak mi sie przejadly ze patrzec nie moge :D za to mam chcec na wszystko z cebulą:D wspolczuje mojemu mężowi:D
 
Dziewczyny ogromne dzięki za mile przyjecie
Mam pytanie laski która pobelewa brzuch jak na okres .?
Cycki mi zaraz odpadną , no i wieczorami pobolewania podbrzusza jak na okres .Do tego senna jestem dziennie , i jadłabym .... wszystko :)
A wy jak samopoczucie?


Witam nowe mamy :)
Joshi czy ty moze przypadkiem w DE miesKasz? Taki sam test robilam niedawno ;)

Tak kochana mieszkamy w De. ;)
 
Dziewczyny ogromne dzięki za mile przyjecie
Mam pytanie laski która pobelewa brzuch jak na okres .?
Cycki mi zaraz odpadną , no i wieczorami pobolewania podbrzusza jak na okres .Do tego senna jestem dziennie , i jadłabym .... wszystko :)
A wy jak samopoczucie?




Tak kochana mieszkamy w De. ;)
Mam takie same bóle praktycznie cały czas.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mam takie same bóle praktycznie cały czas.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
No ja rano jeszcze jak wstanę to jest ok. Gorzej po południu i wieczorem, najbardziej odczuwam je wieczorem jak się położę. Niewiem czemu, być może się przemęczam w ciągu dnia ( choć w to akurat wątpię bo uważam) albo po prostu bardziej się skupiam na tym co czuję.
Do lekarza pójdę 6/7 tydzień. A ty byłaś już u lekarza?

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 
reklama
Nordrhein-Westfalen. Bochum te okolice
Kurde kawałek ode mnie. A już myślałam, że będę miała blisko do Ciebie . [emoji6]
A ja ty się czujesz?

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 
Do góry