reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

No właśnie ja w poprzedniej ciąży miałam pusty pęcherzyk i teraz się denerwowałam, bo na tym etapie też był pusty pęcherzyk. Wyglądało to dokładnie tak samo. Stąd mój stres. Jak się okazało zupełnie niepotrzebny, bo na tym etapie większość dziewczyn widziała tylko pęcherzyk, bez zarodka.
zalezy tez kiedy owu byla i jak duza jest ciaza bo ja nie wiem kiedy dokladnie owu byla, bo ten cykl odpuscilam na calego i nie kojrze kiedy ona mogla byc, bo 4 dni mialam plodny sluz i klulo kilka dni a nie jak zawsze jednego dnia
 
reklama
O jeny, ale mi dziewczyny tym rosolem cisnienie podnosicie haha :p ja jeszcze 3h w pracy, pozniej do stajni i dopiero ok 19 zaczne go robic. Poki co musze sie zadowolic kabanosem i jeszcze Mak mi po glowie chodzi. Juz nie moge sie doczekac srody, jak ostatnio bylam na USg to wlasnie byl pecherzyk i cialko zolte. Mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko ok i serducho bedzie bilo.
 
O jeny, ale mi dziewczyny tym rosolem cisnienie podnosicie haha :p ja jeszcze 3h w pracy, pozniej do stajni i dopiero ok 19 zaczne go robic. Poki co musze sie zadowolic kabanosem i jeszcze Mak mi po glowie chodzi. Juz nie moge sie doczekac srody, jak ostatnio bylam na USg to wlasnie byl pecherzyk i cialko zolte. Mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko ok i serducho bedzie bilo.
obie tak czekamy na srode! pewnie mnie za dwa tygdonie wezwie by sprawdzic czy serce juz bije
 
O jeny, ale mi dziewczyny tym rosolem cisnienie podnosicie haha[emoji14]ja jeszcze 3h w pracy, pozniej do stajni i dopiero ok 19 zaczne go robic. Poki co musze sie zadowolic kabanosem i jeszcze Mak mi po glowie chodzi. Juz nie moge sie doczekac srody, jak ostatnio bylam na USg to wlasnie byl pecherzyk i cialko zolte. Mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko ok i serducho bedzie bilo.

Ja w 6t widziałam już jak serducho bije [emoji7] więc wszystko możliwe.

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Lux no właśnie mnie dlatego w tej poprzedniej ciąży pani doktor kazała robić betę i przyjść za tydzień. Ale ja też wtedy z dokładnością do 3 dni byłam w stanie powiedzieć kiedy była owulacja (też tamten cykl odpuściłam). Jak byłam pierwszy raz do był jakiś 7 tydzień. W 8 dalej nie było zarodka. Po kolejnym tygodniu miałam usg w szpitalu, wciąż pusty pęcherzyk i zabieg w 9 tygodniu.

A mnie się już skończyły małosolne od teściowej :sad:
 
Lux no właśnie mnie dlatego w tej poprzedniej ciąży pani doktor kazała robić betę i przyjść za tydzień. Ale ja też wtedy z dokładnością do 3 dni byłam w stanie powiedzieć kiedy była owulacja (też tamten cykl odpuściłam). Jak byłam pierwszy raz do był jakiś 7 tydzień. W 8 dalej nie było zarodka. Po kolejnym tygodniu miałam usg w szpitalu, wciąż pusty pęcherzyk i zabieg w 9 tygodniu.

A mnie się już skończyły małosolne od teściowej :sad:
miejmy nadzieje, ze tym razem bedzie dobrze i wszystkie dotrwamy do porodu! musimy w to wierzyc!
i co teraz bedziesz jesc biedna?
 
Też mam nadzieję, że wszystkim nam się uda szczęśliwie dotrwać do porodu w terminie.
na razie piję maślankę. Ostatnio też mnie na nią wzięło.
 
Hej Dziewczyny, ja termin na 5.12 , pytanko takie mam :)
Jadą któraś z Was śledzie ? Takie np. W sosie musztardowym itp. Ja się zastanawiam ,bo one takie jakby są surowe...?

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Ja jem śledzia, bo innych ryb nie lubie, lisner w sosie tatarskim aktualnie, nie zastanawiałam się czy są surowe czy nie :p ale chyba nie... no właśnie co to jest filet sledziowy :errr:
 
Do góry