reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
O jeny, ale mi dziewczyny tym rosolem cisnienie podnosicie haha :p ja jeszcze 3h w pracy, pozniej do stajni i dopiero ok 19 zaczne go robic. Poki co musze sie zadowolic kabanosem i jeszcze Mak mi po glowie chodzi. Juz nie moge sie doczekac srody, jak ostatnio bylam na USg to wlasnie byl pecherzyk i cialko zolte. Mam nadzieje, ze teraz bedzie wszystko ok i serducho bedzie bilo.
To tak jak u mnie :) też był pęcherzyk i ciałko żółte :)
 
Witam się i ja z Wami dziewczyny.
Podczytuje Was już od kilku dni. Mam 34 lata, dwóch synów ( 2001, 2009). Z meżęm staraliśmy się od grudnia o kolejne dziecko ( nasze ostatnie taką decyzję podjęliśmy razem) . Grudzień,styczeń, luty tylko rozczarowania, bo okres przychodził.W marcu jakoś czułam się inaczej, przede wszystkim bolały mnie mega piersi jeszcze przed terminem miesiączki,byłam senna, nutella znikała łyżeczkami.
Siku latałam częściej.No i przeczucie. [emoji16] Z racji że cykle mam dość długie i nie do konca regularne ( ostatnie 6 miesięcy: 29,29,29, 37,31,34) . Czekałam na tą miesiączkę i czekałam przeczuwając, że raczej nie nadejdzie.ostatnia miesiączka była 19 marca. W 34 dniu cyklu zrobiłam test i dwie krechy HURRA!!! Poleciłam do sklepu kupiłam skarpetusie i bodziaki z napisem" I love dad", oraz zapakowalam test. Dałam wieczorem tatusiowi który popłakał się ze szczęścia. [emoji7]. To było 22 kwietnia. Dziś powtórzyłam test. Krechy o wiele mocniejsze. Z terminu miesiączki wychodzi ze jest to 5 tydzień 2 dzień ciąży. Termin koniec grudnia, u lekarza jeszcze nie byłam.
Witam Was wszystkie cieplutko i zdrówka życzę każdej z osobna.
1461593926596.jpg
1461593930851.jpg


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 

Załączniki

  • 1461593926596.jpg
    1461593926596.jpg
    71,1 KB · Wyświetleń: 233
  • 1461593930851.jpg
    1461593930851.jpg
    95,3 KB · Wyświetleń: 252
Witam się i ja z Wami dziewczyny.
Podczytuje Was już od kilku dni. Mam 34 lata, dwóch synów ( 2001, 2009). Z meżęm staraliśmy się od grudnia o kolejne dziecko ( nasze ostatnie taką decyzję podjęliśmy razem) . Grudzień,styczeń, luty tylko rozczarowania, bo okres przychodził.W marcu jakoś czułam się inaczej, przede wszystkim bolały mnie mega piersi jeszcze przed terminem miesiączki,byłam senna, nutella znikała łyżeczkami.
Siku latałam częściej.No i przeczucie. [emoji16] Z racji że cykle mam dość długie i nie do konca regularne ( ostatnie 6 miesięcy: 29,29,29, 37,31,34) . Czekałam na tą miesiączkę i czekałam przeczuwając, że raczej nie nadejdzie.ostatnia miesiączka była 19 marca. W 34 dniu cyklu zrobiłam test i dwie krechy HURRA!!! Poleciłam do sklepu kupiłam skarpetusie i bodziaki z napisem" I love dad", oraz zapakowalam test. Dałam wieczorem tatusiowi który popłakał się ze szczęścia. [emoji7]. To było 22 kwietnia. Dziś powtórzyłam test. Krechy o wiele mocniejsze. Z terminu miesiączki wychodzi ze jest to 5 tydzień 2 dzień ciąży. Termin koniec grudnia, u lekarza jeszcze nie byłam.
Witam Was wszystkie cieplutko i zdrówka życzę każdej z osobna.
Zobacz załącznik 755665Zobacz załącznik 755666

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
witaj i gratuluje!
 
Witam się i ja z Wami dziewczyny.
Podczytuje Was już od kilku dni. Mam 34 lata, dwóch synów ( 2001, 2009). Z meżęm staraliśmy się od grudnia o kolejne dziecko ( nasze ostatnie taką decyzję podjęliśmy razem) . Grudzień,styczeń, luty tylko rozczarowania, bo okres przychodził.W marcu jakoś czułam się inaczej, przede wszystkim bolały mnie mega piersi jeszcze przed terminem miesiączki,byłam senna, nutella znikała łyżeczkami.
Siku latałam częściej.No i przeczucie. [emoji16] Z racji że cykle mam dość długie i nie do konca regularne ( ostatnie 6 miesięcy: 29,29,29, 37,31,34) . Czekałam na tą miesiączkę i czekałam przeczuwając, że raczej nie nadejdzie.ostatnia miesiączka była 19 marca. W 34 dniu cyklu zrobiłam test i dwie krechy HURRA!!! Poleciłam do sklepu kupiłam skarpetusie i bodziaki z napisem" I love dad", oraz zapakowalam test. Dałam wieczorem tatusiowi który popłakał się ze szczęścia. [emoji7]. To było 22 kwietnia. Dziś powtórzyłam test. Krechy o wiele mocniejsze. Z terminu miesiączki wychodzi ze jest to 5 tydzień 2 dzień ciąży. Termin koniec grudnia, u lekarza jeszcze nie byłam.
Witam Was wszystkie cieplutko i zdrówka życzę każdej z osobna.
Zobacz załącznik 755665Zobacz załącznik 755666

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...


Cześć :) gratulacje :)
 
mada witaj. Wydaje mi się, że skoro śledzie są marynowane, to chyba można, ale pewności nie mam. Nie zastanawiałam się nad tym, bo choć normalnie uwielbiam śledzie, to teraz ewidentnie nie mam na nie ochoty. Ale gdybym miała, to bym zjadła. :happy2:

joshi witaj! Piękne teściki. :happy2:
 
reklama
Do góry