reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
A mi mężu mój wracając z pracy przyniósł sałatkę z gyrosem.
Czyta mi w myslach chyba [emoji15]
Myślałam że slinotoku dostanę jak zobaczyłam.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
1461601025-1d1mld.jpeg
 
Ja tak samo jak tylko się dowiedziałam to rzuciłam. Czasami przejdzie mi przez myśl, że zapaliłabym sobie. Ale dzielnie się trzymam [emoji106]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
Ja też rzuciłam jak zaczęłam podejrzewać że zaciazylam, a test tylko potwierdził że przeczucia mnie nie mylił. No ale mimo że nie pale to wciąż myślę że bym se zajarala. No pewnie za niedługo przejdzie. [emoji23] i przestanę o tym myśleć.

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 
Jaki dobry mąż :D istny skarb :) chociaż ja na mojego złego słowa powiedzieć też nie mogę - wczoraj mi zaserwował rosół :D
A mi mężu mój wracając z pracy przyniósł sałatkę z gyrosem.
Czyta mi w myslach chyba [emoji15]
Myślałam że slinotoku dostanę jak zobaczyłam.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
1461601025-1d1mld.jpeg
 
No zły nie jest [emoji6], cieszy się że zaciazylam, bo 40-stka już za nim, a ja się zdecydować na kolejne nie mogłam przez 7 lat prawie [emoji23][emoji23][emoji23]. Choć nie powiem nie raz mnie tak wkur... Ze bym strzeliła.

Rosół też se sama gotowalam wczoraj ! Ale moja trzoda [emoji6][emoji6] jak się do gara dorwała to dziś nic już nie ma.

Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 
Ja tez na męża nie moge narzekac. Dzis poszedł z mlodym na kontrole zaliczyl dla mnie aptekę bo potrzebowalam glukozy na czwartek pozmywal posprzatal i jeszcze uprasowal i do pracy na 13.00 poszedl.

Ja bym z chęcią kebaba zjadla. Oj tak plus frytki do tego :D
 
reklama
Ja tez na męża nie moge narzekac. Dzis poszedł z mlodym na kontrole zaliczyl dla mnie aptekę bo potrzebowalam glukozy na czwartek pozmywal posprzatal i jeszcze uprasowal i do pracy na 13.00 poszedl.

Ja bym z chęcią kebaba zjadla. Oj tak plus frytki do tego :D
No bardzo dobry mąż! Źle nie trafiłyśmy [emoji6]

Mój niestety od rana do wieczora w pracy. Za to weekendy całe dla rodziny.
Teraz ogrzewa se obiad bo niedawno wrócił z pracy i pewnie jeszcze kuchnie ogarnie.

Mnie znowu brzuch ciągnie ehhh, rano do pracy od 5 do 7, dobrze że zaraz idę na zwolnienie bo męczy mnie teraz to wstawanie i jeszcze rowerem do pracy, bo prawka boję się zrobić [emoji23][emoji23][emoji23]
Na bank mi lekarz wypisze do końca ciąży zwolnienie.


Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja... Twoja mama...
 
Do góry