reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Ja dzisiaj specjalnie zjadłam śniadanie na słodko z miodem i Odliczalam czas do kopniakow bo wczoraj cisza i dzisiaj tez jakoś słabo. Ale ufffff poczułam po pół godziny. Bardzo lekko! Ja nie wiem jak to się ma do tego, że powinno się podobno czuć ok 50 kopniakow dziennie.... tyle to ja czuję chyba przez caly tydzień ...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
mi ginka mowila, ze na tym etapie mam czuc 10 ruchow na godzine jak maly akurat ma aktywnosc, licze ruchy, ale czasami jak mam godzine-dwie przestoju to mowie ej kopnij a potem mysle a moze akurat spi, kiedys musi spac skoro w nocy mnie bombarduje :D teraz od rana wariuje i daje mi popalic
 
reklama
Ja dzisiaj specjalnie zjadłam śniadanie na słodko z miodem i Odliczalam czas do kopniakow bo wczoraj cisza i dzisiaj tez jakoś słabo. Ale ufffff poczułam po pół godziny. Bardzo lekko! Ja nie wiem jak to się ma do tego, że powinno się podobno czuć ok 50 kopniakow dziennie.... tyle to ja czuję chyba przez caly tydzień ...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom

No jak czytam czasami, że ma być 10 ruchów na godzinę to aż mnie to przeraża. czasami owszem, Maluch pokręci się tak, że 10/h naliczę, ale ostatnio kiepsko z tym. Szczególnie wczoraj i dzisiaj leniiiiwieeee..... :(
 
W ramach przeprosin za ostatnie działanie strony Smyka dostałam kod rabatowy na 50% zniżki na ubrania i buty do 7 października:) Postarali się. Sprawdzę czego mi jeszcze brakuje i pewnie coś dokupię;)

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
A jak to dostałaś? Mailem? Czy do nich pisałaś?

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Tuiles chyba kazdy tak ma ze dzidzius ma spokojniejsze dni. Moje tez tak ma. Czasami szatan w nocy u w dzien az sie ludzie patrza na moj brzuch bo tak skacze. A czasmi sama musze poruszyc brzuchem albo zjesc owoca i dopiero sie rusza.

Leze sobie wlasnie pod ktg i pol godziny slucham mojego malego serduszka. Szkoda tylko ze nie widze jak szybko bije bo wyswietlacz jest na polce z tylu za mna wiec nie wiem.

Maz dzis pierwszy dzień w nowej pracy ciekawe jak mu tam leci o ktorej teraz będzie wracal do domu.


 
No jak czytam czasami, że ma być 10 ruchów na godzinę to aż mnie to przeraża. czasami owszem, Maluch pokręci się tak, że 10/h naliczę, ale ostatnio kiepsko z tym. Szczególnie wczoraj i dzisiaj leniiiiwieeee..... :(
pytanie skad sie wziela ta teoria 10 ruchow na godzine? przeciez kazde dziecko jest inne, jedne kopie mocno a drugie slabo i sie potem matka stresuje
 
mi ginka mowila, ze na tym etapie mam czuc 10 ruchow na godzine jak maly akurat ma aktywnosc, licze ruchy, ale czasami jak mam godzine-dwie przestoju to mowie ej kopnij a potem mysle a moze akurat spi, kiedys musi spac skoro w nocy mnie bombarduje :D teraz od rana wariuje i daje mi popalic
Ale na każdą godzinę doby? Czy na godzinę od pierwszego kopa? Bo ja to tak średnio mam 2x dziennie takie aktywności małej, no może bym i 10 naliczyla ale czasami to sama nie wiem czy to kop czy mi bulgocze w jelitach np...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Mnie piersi nie bolą, ani nie mam siary. Może raz mnie prawy cyc bolał i był ciepły, ale dosłownie jeden dzień.

Ja na ruchy młodego nie narzekam, bo są mocne, ale nie są bolesne. Nie lubię tylko gmerania rączkami po pęcherzu.

Napisane na SM-G928F w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ja wam powiem,że mam jakieś schizy znowu. Widzę zmiany od 7 miesiąca i sama nie wiem czy to hormony tak mnie wykańczaja czy naprawdę mam powody do stresu. Znowu mam myśli jak w 1 trymestrze a jeszcze w dodatku jak czytam ze z moja choroba tylko max 60% ciazy kończy się urodzeniem zdrowego żywego dziecka i ze nawet w 3 trymestrze można stracić ciążę... eh.. wykończe sie psychicznie :(

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
pytanie skad sie wziela ta teoria 10 ruchow na godzine? przeciez kazde dziecko jest inne, jedne kopie mocno a drugie slabo i sie potem matka stresuje

No też tak sobie pomyślałam właśnie. Już po naszych postach widać, że są maluchy co się wiercą i kręca i strzelają po żebrach. A są też leniuszki. No nic, zjadłam czekoladke. Zobaczę czy to coś pomoże. Może nie osiwieję do wieczora :p
 
reklama
Do góry