reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe mamy 2016

Creativo zarzuc nazwe tego olejku pod prysznic :)
Lux mnie tez cyce mocno bolą od tyg mniej wiecej. Mąż tylko chodzi i sie usmiecha bo ze dwa rozmiary urosly :D malo tego chodzi i zartem pyta czy mi takie juz zostaną:D

Ja nie bede niczym smarowac wczesniej. Po cichu licze na to ze po dwoch prawie latach karmienia same sie zahartowaly. A tak powaznie jak sie dobrze przystawia dzidziusia to nic sie nie bedzie dzialo z sutkami. Tak mowia :D ja nie umialam z synem i mialam przez tydz troche problemów ale potem sie rozkrecilismy.

Dziewczynki poprosze kciuki jade na wizyte do gina. Mala tak nisko mi tam gmera ze mam wrazenie ze wypadnie za chwile. A takie kopniaki dostaje od rana ze szok.


 
reklama
Creativo zarzuc nazwe tego olejku pod prysznic :)
Lux mnie tez cyce mocno bolą od tyg mniej wiecej. Mąż tylko chodzi i sie usmiecha bo ze dwa rozmiary urosly :D malo tego chodzi i zartem pyta czy mi takie juz zostaną:D

Ja nie bede niczym smarowac wczesniej. Po cichu licze na to ze po dwoch prawie latach karmienia same sie zahartowaly. A tak powaznie jak sie dobrze przystawia dzidziusia to nic sie nie bedzie dzialo z sutkami. Tak mowia :D ja nie umialam z synem i mialam przez tydz troche problemów ale potem sie rozkrecilismy.

Dziewczynki poprosze kciuki jade na wizyte do gina. Mala tak nisko mi tam gmera ze mam wrazenie ze wypadnie za chwile. A takie kopniaki dostaje od rana ze szok.


IMAG0081.jpeg


thgfflw1k3inkyc3.png
 

Załączniki

  • IMAG0081.jpeg
    IMAG0081.jpeg
    56,8 KB · Wyświetleń: 239
No hej, u mnie noc okropna. Juz nigdy w zyciu sie niczym nie pochwale bo ostatnio pisalam ze nie musze brac magnezu i po kilku dniach mnie zaczely coraz czesciej lapac skurcze, pisalam tez ze nie mam problemu ze snem i co? Dupa, pol nocy nie spalam. Nie moglam sie ulozyc, pozniej zaczal lac deszcz i strasznie wial wiatr tak mi to przeszkadzalo ze nie moglam oka zmruzyc. A dzis od rana jestem na budowie. Oczy same mi sie zamykaja. Deszcz pada, jezdze na dzialke tylko jak dzwonia po cos bo przeciez nie chce sie przeziebic jeszcze tego mi tylko brakuje
 
Siedze u rodzicow i chcialam sie przespac Ale wlasnie robotnicy montuja im piec i rozwiercaja pol domu. Franulek skacze jak szalony, nie podoba nam sie ten halas. Chyba sie boi. :(
 
Siedze u rodzicow i chcialam sie przespac Ale wlasnie robotnicy montuja im piec i rozwiercaja pol domu. Franulek skacze jak szalony, nie podoba nam sie ten halas. Chyba sie boi. :(
 
czesc, nocka ok, choc dwa razy bylam siku, nad ranem mielismy jakas wichure, masakra byla na dworze, potem jakas upierdliwa mucha nie dala mi spac
Podobnie jak u mnie, tylko ze mi jakies cholerstwo nie dawalo spac wieczorem, chyba biedronka, ale taka upierdliwa, ze szok... Potem siku, dusznosci, a rano wichura taka, ze wszystkie drzewa lyse sie zrobily [emoji23]
 
No hej, u mnie noc okropna. Juz nigdy w zyciu sie niczym nie pochwale bo ostatnio pisalam ze nie musze brac magnezu i po kilku dniach mnie zaczely coraz czesciej lapac skurcze, pisalam tez ze nie mam problemu ze snem i co? Dupa, pol nocy nie spalam. Nie moglam sie ulozyc, pozniej zaczal lac deszcz i strasznie wial wiatr tak mi to przeszkadzalo ze nie moglam oka zmruzyc. A dzis od rana jestem na budowie. Oczy same mi sie zamykaja. Deszcz pada, jezdze na dzialke tylko jak dzwonia po cos bo przeciez nie chce sie przeziebic jeszcze tego mi tylko brakuje

Mam to samo odczucie co do chwalenia sie samopoczuciem [emoji16] ostatnio twierdziłam, ze 3 trymestr przebiega u mnie najlżej ze wszystkich i sie oczywiście zaczęło [emoji12] wykrakałam po prostu. Zaczęły mi sie od kilku dni duszności zwłaszcza przy dłuższym spacerze, albo jak leżę... masakra czysta. Młody juz tak na przeponę i płuca naciska, ze ledwo dysze [emoji12] nic dziwnego jak ma juz 1634g [emoji4] ale dla niego zniosę wszystko [emoji177]


Napisane na iPhone w aplikacji Forum BabyBoom
 
Dzien dobry wszystkim Mamom.
U mnie też nocka nienajlepsza, za oknem leje, szaro, buro, brzudko, fe.
Co gorsza Synal jakiś osowiały od kilu dni. Nie ma kopniaków, co jakiś czas jakieś tak szturchnięcie, gdzies się przesunie i tyle. Zazdroszczę tym, którym Maluchy dokazują, przynajmniej jesteście spokojniejsze.

Czy tylko w moim brzuszku taki zastój???? nie wiem czy powinnam zacząć się martwić?
 
reklama
Dzien dobry wszystkim Mamom.
U mnie też nocka nienajlepsza, za oknem leje, szaro, buro, brzudko, fe.
Co gorsza Synal jakiś osowiały od kilu dni. Nie ma kopniaków, co jakiś czas jakieś tak szturchnięcie, gdzies się przesunie i tyle. Zazdroszczę tym, którym Maluchy dokazują, przynajmniej jesteście spokojniejsze.

Czy tylko w moim brzuszku taki zastój???? nie wiem czy powinnam zacząć się martwić?
moj byl wczoraj spokojny, az go nie poznawalam, dopiero wieczorem sal czadu
 
Do góry