reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Też już miałam bardzo dziwne sny. A ja się źle czuję wieczorami za to rano jest spoko więc chyba będę musiała z sowy zmienić się w skowronka bo wieczorem zostaje straszny bajzel którego nie mam siły sprzątać więc tylko rano mogę to robić. Chociaż zaraz wstaje córka i nasufi od nowa.
 
Tak jak nie lubię śledzi tak w nocy przypomniała mi się sałatka śledziowa którą robiłam ostatnio na urodziny córki i tak mi się jej zachciało że myślałam że nie wytrzymam ;)
 
Hej dziewczynki, mi sie wczoraj snila babcia nieżyjąca która mnie przytulala a dziś że urodzilam wczesniaka samaa w domu na kucaka, ważył tylko 430 gram brrr straszne to bylo
 
mi się zaraz na początku śniło, że poszłam do łazienki się załatwić i dziecko mi wypadło wpadając do kibelka rzecz jasna a ja spanikowana nie wiedziałam co mam robić !
 
reklama
Mnie zaczyna mulić po 20-tej już. A później 2-3 w nocy oczy jak pięć złotych. Dzisiaj też jakieś głupoty mi się śniły, ale nawet nie pamiętam dokładnie co [emoji46]

Napisane na SM-J500FN w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry