reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

Mnie we wrześniu też czeka ślub, co prawda nie mój ale bardzo bliskiej rodziny. Trochę inaczej sobie wyobrażałam to wesele, ale z 2-latką i tak pewnie będzie inaczej. Tylko jakąś fajną sukienkę ciążową będę musiała znaleźć.
Ja mam panieński i wesele siostry teraz we wrześniu też. Także raczej się nie pobawie[emoji14]

p19us65g5dhat4ga.png
 
reklama
Witajcie
Byłam dzisiaj u lekarza. Ujrzałam piękne serduszko. Jestem przeszczęśliwa :-)
Według OM jest 7tydz+5 a wg Usg 7tydz wiec jest wszystko ok. Ze względu na wiek dostałam skierowanie na badania prenatalne.termin mam na 31 maja.

Tez idę na wesele ale 4 czerwca. Mam nadzieje ze brzuszek za dużo nie urośnie do tego czasu :-)
 
A ja dziewczynki będę miała szalony wrzesień. Pierwsza sobota wrzesnia wesele kuzyna męża, druga sobota wrzesnia trzeskanie butelek (taki zwyczaj) u brata, trzecia sobota wrzesnia trzaskanie butelek u przyszłej bratowej, a czwarta sobota wrzesnia wesele u brata na który miałam być swiadkowa:D haha okaże się czy będą mnie chcieli :) no zobaczymy to ich wybór ale z jednej strony bym chciała bo mam jedynego brata, a z drugiej strony to obowiązek i bieganina. No zobaczymy jak sie będę czuć :) do tej pory jest w miare to mam nadzieje ze tak bedzie do końca :).
To dopiero wrzesień... :D a tez wesele brata to w przygotowaniach tez bym chciała pomagać to nie bedzie lekko :D
 
Lux kup sobie korzen imbiru jak cie muli wrzuc dwa plasterki do czarnej herbaty i wypij chyba, ze lubisz imbir taki ze sloiczka co do sushi daja to mozesz zjesc mi to zycie uratowalo teraz codziennie pije i jest ok
 
Witaminy nie ... wez normalnie imbir albo dodaj do jedzenia albo cos po co sie chemia faszerowac ;) chyba ze masz juz gotowa herbate z dodatkiem imbiru w domu
 
P.S. tylko ja cierpie na bezsennosc w tym watku ? No masakra jakas normalnie ... ciagle mam podkrazone oczy wieczorem padam na pysk w nocy sie co chwile budze a o 6 rano juz jestem zwarta i gotowa do zycia dodam tylko ze nie posypiam w dzien bo jak tylko sie poloze to nie chce mi sie spac chocbym nie wiem jak padnieta byla
 
P.S. tylko ja cierpie na bezsennosc w tym watku ? No masakra jakas normalnie ... ciagle mam podkrazone oczy wieczorem padam na pysk w nocy sie co chwile budze a o 6 rano juz jestem zwarta i gotowa do zycia dodam tylko ze nie posypiam w dzien bo jak tylko sie poloze to nie chce mi sie spac chocbym nie wiem jak padnieta byla
nie wiem czy przelkne imbir lub nawet herbate
wez mi nic nie mow, do srody mialam przyplyw energii wczoraj tak mnie zmoglo, ze o 21-ej spalam jak dziecko!!!! a dzis wstalam razem z Tomkiem, zjadlam parowki z musztarda i polozylam sie, za jakies pol godz musze wstac i jechac do pracy, poganiam brata by zaczal szukac nastepczyni dla mnie w pracy bo latem chce powoli zaczac l-4
 
reklama
Ja codziennie o 21 juz spie od jakis 2 tygodni ... ale pocieszam sie, ze nie latam wymiotowac wole jednak bezsennosc ... mozesz sobie szczypte imbiru do jedzenia dawac.
Mi jeszcze pomagaly migdaly ... zjadlam 5 i tez jak reka odjal ale kazdy jest inny wiec musisz probowac
 
Do góry