reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

A co do grubości to tyłam regularnie co 3 tygodnie 1 kg i miałam przed urlopem +6... dzisiaj weszłam na wagę i mam +9 w porywach do +10!!!!! Na 15 mam lekarza i ja nie wiem co ja jej powiem.... fakt, że wody nabrałam no ale nie 4kg....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
to ja mam dopiero niecale 4 kg na plusie, nie wiem czy nie za malo
 
reklama
A co do grubości to tyłam regularnie co 3 tygodnie 1 kg i miałam przed urlopem +6... dzisiaj weszłam na wagę i mam +9 w porywach do +10!!!!! Na 15 mam lekarza i ja nie wiem co ja jej powiem.... fakt, że wody nabrałam no ale nie 4kg....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
A jak z cisnieniem u ciebie??

Ja sie mega boje naglego przyrostu w ciagu miesiaca.od wizyty do wizyty u mnie 4 kg skonczylo sie szpitalem.
Ale to u mnie mialam gestoze dlatego teraz tak bardzo u mnie wage I cisnienie oraz bialko w moczu kontroluja.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
A jak z cisnieniem u ciebie??

Ja sie mega boje naglego przyrostu w ciagu miesiaca.od wizyty do wizyty u mnie 4 kg skonczylo sie szpitalem.
Ale to u mnie mialam gestoze dlatego teraz tak bardzo u mnie wage I cisnienie oraz bialko w moczu kontroluja.

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Zawsze miałam ciśnienie dobre a w ciazy niższe. Teraz nie mierzyłam ale zaraz z ciekawości sprawdzę. ...

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale w jakim sensie raz? Tylko po pierwszym praniu i później juz nie? Ja myślałam że mnie suszarka wybawi, tam przecież jest tak wysoka temperatura jak się ustawi na maxa,że wszystko wybije [emoji1] znając mnie to i taka opcje przetestuje i zobaczę co będzie.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
No tylko po pierwszym praniu czyli przed urodzeniem dziecka. Dla mnie prasowanie to a) wybicie bakterii temperaturą i b) względy estetyczne. Nie będę się męczyć z żelazkiem przy trójce maluchów w domu.
Jak ktoś ma czas i chęci to zwykle prasuje.tak robiłam przy pierwszym dziecku [emoji23] teraz to wolę poświęcić czas starszakom niż naginać przy żelazku ;)

cb7wugpju04jz4q8.png
 
reklama
I my z Leośkiem mówimy czesc!:)
Ja dziś też cały sen uciekałam, bo najpierw okazało się, że zostałam wrobiona w jakieś zabójstwo i mnie ścigał komendant policji, jak się potem okazało wcale nie zostałam wrobiona tylko faktycznie nieświadomie kogoś zabiłam[emoji15][emoji15] więc starając się uniknąć więzienia nagrałam komendanta jak uprawiał seks ze swoim podkomendantem na stole w kuchni w moim rodzinnym domu.... I zaczęłam go szantażować :-) a żeby nie było tak za normalnie to nagrywałam go maszynką do golenia... [emoji848][emoji848]


a8doqqmz725nh9h0.png
Hahaha krasnal Patrycha zdecydowanie dolaczasz do mnie i do Joshi :D
No sen zajebisty hahaha
Aż ludzi w ZUSie oplulam hahaha, dzięki za poprawę humoru!!! :-D
 
Do góry