reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe mamy 2016

reklama
Ja prasuję ciuszki tylko raz. Nie mam siły ani czasu prasować tego wszystkiego.
Jedynie wyjściowe mogę uprasować. Bielizna typu body śpiochy i piżamki sobie daruję

cb7wugpju04jz4q8.png
 
Ja prasuję ciuszki tylko raz. Nie mam siły ani czasu prasować tego wszystkiego.
Jedynie wyjściowe mogę uprasować. Bielizna typu body śpiochy i piżamki sobie daruję

cb7wugpju04jz4q8.png
Ale w jakim sensie raz? Tylko po pierwszym praniu i później juz nie? Ja myślałam że mnie suszarka wybawi, tam przecież jest tak wysoka temperatura jak się ustawi na maxa,że wszystko wybije [emoji1] znając mnie to i taka opcje przetestuje i zobaczę co będzie.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Chyba se chałke upieke!!! Jak Boga kocham chce mi sie na maxa. Kupilam w polskim sklepie kawe Inke I tak z ta chałka bym zjadla I z nutella!!!!!

Krasnal zabije cie ales mi smaka narobila3[emoji23][emoji23][emoji23][emoji23][emoji23]

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Chalki całkiem dobre są w Lidlu... może i u Ciebie będą.... [emoji48]

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Ale w jakim sensie raz? Tylko po pierwszym praniu i później juz nie? Ja myślałam że mnie suszarka wybawi, tam przecież jest tak wysoka temperatura jak się ustawi na maxa,że wszystko wybije [emoji1] znając mnie to i taka opcje przetestuje i zobaczę co będzie.

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
mi kazdy gada, ze mam je po praniu na poczatek porzadnie wyprasowac zeby bakterie zniknely...
 
A co do grubości to tyłam regularnie co 3 tygodnie 1 kg i miałam przed urlopem +6... dzisiaj weszłam na wagę i mam +9 w porywach do +10!!!!! Na 15 mam lekarza i ja nie wiem co ja jej powiem.... fakt, że wody nabrałam no ale nie 4kg....

Napisane na GT-I9515 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Do góry