reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

mi mozna wpisac okres, NARESZCIE! 3 dni plamilam i dopiero dzisiaj sie rozkreca, plus niesamowicie bolaly mnie cyckli jak nigdy nawet w szczytowym momencie po owulacji. W dodatku zazwyczaj dostawałam okresu 12 dni po peak a teraz dopiero 14

jesli nie dostane lekarza od razu po świętach muszę iść prywatnie bo mam dość tych plamień :(
 
reklama
To ja jestem z narzeczonym od 10 lat nie zabezpieczaliśmy się wgl -stosunek przerywany na tamten moment myślałam że spoko nie trze a sie zabezpieczać żeby nie zajść . Teraz od półtora roku chcemy dziecko i jak nie było tak nie ma 😪
ŻYCIE
 
Ja już po wizycie u ginekologa. Mówi, że jajniki wyglądają w porządku i że przy prawym widać jakiś płyn co może być oznaką owulacji ale powiedziała też, że nie każdy cykl musi być owulacyjny i żebym się nie przejmowała. Nie powiedziała, że na 100% była czy nie była ale nie spodziewałam się bym uzyskała takie info na luxmed.
W razie czego zbadałam jeszcze dziś progesteron więc zobaczymy jutro jak wynik (robiłam w przychodni na NFZ razem z innymi badaniami i muszę wynik odebrać osobiście jutro🙈🙄)
 
Macie jakiś patent na rozróżnianie czy druga kreska to faktycznie ta czy ta fabryczna? Ja siedzę w tym internecie i już glupieje
tak myśle, że może za bardzo Cię wszystkie nastraszyłyśmy trochę 🫣 jesteście dopiero na początku starań, więc nie stresuj się i starajcie się czerpać jak najwięcej radości z samego procesu robienia dzieci 😏
 
Chciałam się zastosować do regulaminu, że nie wrzucamy testów do oceny czy pozytywny ;p

Jeśli jesteś zapisana na testowanie to śmiało możesz 😊 Ty bardziej chodzi o takie osoby które wpadają z buta, zadając pytanie czy te dwie kreski to może być pozytywny. Nie będąc zapisanymi na testowanie. Tak przynajmniej to rozumiem ja 😁
 
reklama
Dobra, to tu jest zdjęcie. Tylko to nie jest z pierwszego porannego sika, bo rano jeszcze chciałam być twarda i wyczekać do dnia miesiączki
 

Załączniki

  • IMG20231219113720.jpg
    IMG20231219113720.jpg
    2 MB · Wyświetleń: 174
Do góry