reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Ubieram choinkę 😂
IMG_20231217_182559.jpg
 
U mnie choinka ubrana wczoraj. Prezenty właśnie opakowałam w papier. Jutro przed pracą pojadę dokupić ostatni prezent i brakujące produkty na ciasto i sałatkę. Właśnie oglądnęłam Grincha i napchałam się mandarynkami. Uwielbiam święta. Oby były łaskawe w tym roku!
 
Dziejszy dzień był fajny. Wstaliśmy wcześniej i jakoś tak na niedziela była bez presji czasu. Po obiedzie poszliśmy na spacer, rysowaliśmy w śniegu, a później wstąpiliśmy na chwilę do tesciów. Po powrocie do domu relaks przed telewizorem. Jedyny minusem jest fakt że właśnie w tej chwili mąż wyjeżdża do pracy, ale przez to mamy nadzieję że jutro wróci. Biorę się za planowanie wypieków na święta i będę robić listę zakupów, bo jeśli mi się będzie chciał to jutro wybiorę się na zakupy. W sumie to nawet by mi bardzo pasowało, bo ma środę muszę upiec tort dla Ślubnego ☺️
 
Ja narazie przynierzam sie do uberania choinki. Narazie dzisiaj mialam male plamienie owulacyjne wiec dzialamy. Mam problem z progesteronem jest zbyt niski. Jak moge go naturalnie podnies zeby wkoncunsie udalo.
 
Słyszałyście może o takim przesądzie, że jak się włoży pod choinkę kocyk niemowlęcy to w kolejne święta będzie się miało dzidziusia?
Z jednej strony bym to zrobiła, a z drugiej boję się, że zamówienie takiego kocyka i sam fakt posiadania go sprawi, że się rozkleję totalnie.
 
Słyszałyście może o takim przesądzie, że jak się włoży pod choinkę kocyk niemowlęcy to w kolejne święta będzie się miało dzidziusia?
Z jednej strony bym to zrobiła, a z drugiej boję się, że zamówienie takiego kocyka i sam fakt posiadania go sprawi, że się rozkleję totalnie.
Nie słyszałam takiego przesądu
 
reklama
Słyszałyście może o takim przesądzie, że jak się włoży pod choinkę kocyk niemowlęcy to w kolejne święta będzie się miało dzidziusia?
Z jednej strony bym to zrobiła, a z drugiej boję się, że zamówienie takiego kocyka i sam fakt posiadania go sprawi, że się rozkleję totalnie.
Nie słyszałam o czymś takim. Ale raczej nie zdecydowałabym się zrobić czegoś takiego….
 
Do góry