reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

❄️Grudniowe kreski❄️W grudniu gdy św.Mikołaj z prezentami przychodzi 🎅Każda w upragnioną ciążę zachodzi!

reklama
Słyszałyście może o takim przesądzie, że jak się włoży pod choinkę kocyk niemowlęcy to w kolejne święta będzie się miało dzidziusia?
Z jednej strony bym to zrobiła, a z drugiej boję się, że zamówienie takiego kocyka i sam fakt posiadania go sprawi, że się rozkleję totalnie.
Nie słyszałam o tym przesądzie, ale w tym roku akurat podłożyłam zwykły kocyk pod choinkę, żeby mi stojak podłogi nie brudził. Może też zadziała 😀
 
Nie słyszałam o tym przesądzie, ale w tym roku akurat podłożyłam zwykły kocyk pod choinkę, żeby mi stojak podłogi nie brudził. Może też zadziała 😀
Może powinnam się odciąć od Tiktoka bo mam tego pełno na głównej. Niby nie wierzę za bardzo w przesądy ale człowiek jak zdesperowany to szuka "pomocy" gdziekolwiek 😅
 
Słyszałyście może o takim przesądzie, że jak się włoży pod choinkę kocyk niemowlęcy to w kolejne święta będzie się miało dzidziusia?
Z jednej strony bym to zrobiła, a z drugiej boję się, że zamówienie takiego kocyka i sam fakt posiadania go sprawi, że się rozkleję totalnie.
5 lat miałam w domu malutkiego pajaca 56 po synku koleżanki, bo tak mi się podobał, że zostawiłam 🙈 później co chwilę na niego wpadałam w szafie 🙂 i myślałam tylko, że kiedyś go założę 🙂
 
Może powinnam się odciąć od Tiktoka bo mam tego pełno na głównej. Niby nie wierzę za bardzo w przesądy ale człowiek jak zdesperowany to szuka "pomocy" gdziekolwiek 😅
To prawda. Tyle teorii, przesądów i znaków już sobie wymyślałam, a nic się nie sprawdziło do tej pory.

Żeby się nie okazało, że duży koc sprawi, że Ci się teściowa do domu sprowadzi 🤣🤣🤣 cholera wie z tymi przesądami 🙈
I tak jest już u nas tak często, że mam wrażenie jakby mieszkała z nami 😂😂 ale my dzielimy razem podwórko, więc chcąc nie chcąc jestem skazana na teściową 😁
 
Może powinnam się odciąć od Tiktoka bo mam tego pełno na głównej. Niby nie wierzę za bardzo w przesądy ale człowiek jak zdesperowany to szuka "pomocy" gdziekolwiek 😅
Mysle, że bym zrobiła. A później jak nie wyjdzie to czuła się jak klaun w następne święta. Ale co tam, nie pierwszy raz 🤡
 
5 lat miałam w domu malutkiego pajaca 56 po synku koleżanki, bo tak mi się podobał, że zostawiłam 🙈 później co chwilę na niego wpadałam w szafie 🙂 i myślałam tylko, że kiedyś go założę 🙂
Ja znów prawie wszystkiego się pozbyłam, wózki sprzedałam i porzyczyłam na wieczne nieoddanie, a wszystko dlatego by jakoś przyciągnąć kolejne dziecko 🤦🏻‍♀️ tak samo jak na nowym miejscu jest przybytek. U nas się to nie sprawdziło, za to u kuzyna męża była przeprowadzka i 3 miesiące później ciąża.
 
reklama
Do góry