reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Witajcie, jestem nowa, ale udało mi się prześledzić cały wątek, mam już córkę ma 2,5 roku, wtedy udało się za pierwszym razem co było dla mnie szokiem, teraz z mężem już 4 cykl się staramy i nic... Dodam że jestem chora na stwardnienie rozsiane, miałam podejrzenie tocznia układowego, jestem pod stała kontrolą wszystkich lekarzy i żaden nie widzi przeciwwskazań, cykle mam 26 dni, owulacje sprawdzam na testach, dodatkowo mam bóle brzucha itp wszystko niby się zgadza, staramy się co 2 dzień bo niby tak najlepiej i nic 😪 ciągle czuje presję bo musiałam odstawić leki i boję się rzutu... Mąż mnie za bardzo nie rozumie, z mamą nie mogę porozmawiać bo pewnie odradziła y mi ciążę... Cieszę się że chociaż tu mogłam napisać co mi leży na wątrobie...
Miesiączkę mam mieć w niedzielę ale dziś robiłam już test i był negatywny, w pierwszej ciąży już wcześniej miałam wynik pozytywny... Także przycupne tu jeszcze z wami
Witaj🙃
Test dużo za wcześnie zrobiłaś 😉 to, że w poprzedniej miałaś już pozytyw nie znaczy, że w tej będzie tak samo🙃 4cykl to jeszcze nie tak źle 😉 najlepiej się nie fiksować tylko na zajściu bo wtedy nic niee wyjdzie 😉
Życzę Ci jak najszybciej pięknych 2 kreseczek ❤
 
reklama
Nie wiem czy to tylko u mnie, czy tez tak macie ze po OWU jest jakoś ciężej....
wcześniej to człowiek wie ze może coś jeszcze podziałać, po OWU tylko czekanie zostaje...
Dokładnie.
@O_92 presja i stres, to jedna z gorszych rzeczy podczas starania się o dziecko. Rozumiem Cię, ale postaraj się odprężyć. Z testem poczekaj do terminu miesiączki :)
 
Ostatnia edycja:
Witajcie, jestem nowa, ale udało mi się prześledzić cały wątek, mam już córkę ma 2,5 roku, wtedy udało się za pierwszym razem co było dla mnie szokiem, teraz z mężem już 4 cykl się staramy i nic... Dodam że jestem chora na stwardnienie rozsiane, miałam podejrzenie tocznia układowego, jestem pod stała kontrolą wszystkich lekarzy i żaden nie widzi przeciwwskazań, cykle mam 26 dni, owulacje sprawdzam na testach, dodatkowo mam bóle brzucha itp wszystko niby się zgadza, staramy się co 2 dzień bo niby tak najlepiej i nic 😪 ciągle czuje presję bo musiałam odstawić leki i boję się rzutu... Mąż mnie za bardzo nie rozumie, z mamą nie mogę porozmawiać bo pewnie odradziła y mi ciążę... Cieszę się że chociaż tu mogłam napisać co mi leży na wątrobie...
Miesiączkę mam mieć w niedzielę ale dziś robiłam już test i był negatywny, w pierwszej ciąży już wcześniej miałam wynik pozytywny... Także przycupne tu jeszcze z wami
Witaj 😉 życzę II pięknych kreseczek!! Powodzenia i czekamy na wieści 😉
 
@coca chyba tamten test owu co pokazuje ponad 1 to cos nie tak. Wczorajszy wieczorem pokazuje mniej i tam niby pik gdzie kreski takie same blade 😂 oszaleje haha

Witam z rana mlody w przedszkolu a ja zaraz lece na spotkanie z ksiegowa

[UR
 

Załączniki

  • IMG_0952.jpg
    IMG_0952.jpg
    46,5 KB · Wyświetleń: 43
@coca chyba tamten test owu co pokazuje ponad 1 to cos nie tak. Wczorajszy wieczorem pokazuje mniej i tam niby pik gdzie kreski takie same blade [emoji23] oszaleje haha

Witam z rana mlody w przedszkolu a ja zaraz lece na spotkanie z ksiegowa

[UR

Napewno nie tak, widać gołym okiem [emoji16] obstawiam, ze jako kreskę testowa uznał rant okienka, tez mi się zdarzało jak używałam tych w obudowie. Możesz spróbować je rozmontować żeby nie przeszkadzało [emoji6]
 
Witajcie, jestem nowa, ale udało mi się prześledzić cały wątek, mam już córkę ma 2,5 roku, wtedy udało się za pierwszym razem co było dla mnie szokiem, teraz z mężem już 4 cykl się staramy i nic... Dodam że jestem chora na stwardnienie rozsiane, miałam podejrzenie tocznia układowego, jestem pod stała kontrolą wszystkich lekarzy i żaden nie widzi przeciwwskazań, cykle mam 26 dni, owulacje sprawdzam na testach, dodatkowo mam bóle brzucha itp wszystko niby się zgadza, staramy się co 2 dzień bo niby tak najlepiej i nic 😪 ciągle czuje presję bo musiałam odstawić leki i boję się rzutu... Mąż mnie za bardzo nie rozumie, z mamą nie mogę porozmawiać bo pewnie odradziła y mi ciążę... Cieszę się że chociaż tu mogłam napisać co mi leży na wątrobie...
Miesiączkę mam mieć w niedzielę ale dziś robiłam już test i był negatywny, w pierwszej ciąży już wcześniej miałam wynik pozytywny... Także przycupne tu jeszcze z wami
Witaj. Życzę szybkich ⏸️ kresek..
 
Dzień dobry miłym Paniom. Mam pytanie z innej beczki. Czy ćwiczenia siłowe (ze sztangą lub hantlami) mogą wpłynąć na proces implantacji? Dodam, że do tej pory ćwiczyłam z zacnym obciążeniem. Teraz gdy się staramy mam obawy. Co radzicie?
 
@coca rozmontowałam i poranne zdjecie zrobilam bez. Myslisz zeby zostawic ten test z pikiem i normalnie wprowadzac nastepne czy wywalic go? Przepraszam ze cie tak mecze ale nigdy nie robilam testow i nie wrzucalam do zadnego programu 🤣🤦🏼‍♀️
 
reklama
Do góry