reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Chyba za bardzo latarką dałam po teście? [emoji848][emoji848][emoji2960][emoji2960][emoji1787] Co myślicie? Do owulacji mam 7dni [emoji1787]Zobacz załącznik 1203793

Ok sprawdziłam jak to u mnie wyglada i musisz je złe umieszczać, masz je poprzesuwane względem siebie a powinny być raczej w jednej linii zgodnie z wzornikiem. Pewnie dlatego łapie ci cień zgrubienia jako kreskę [emoji6]
 
Wydaje się być identyczna..
 

Załączniki

  • 5FF270D9-82AC-4906-9149-0655A97E6DDB.png
    5FF270D9-82AC-4906-9149-0655A97E6DDB.png
    159 KB · Wyświetleń: 53
Ciężko mi robić zdjęcia tych cieniutkich. Do grudnia może złapię wprawę [emoji1][emoji1]
Ok sprawdziłam jak to u mnie wyglada i musisz je złe umieszczać, masz je poprzesuwane względem siebie a powinny być raczej w jednej linii zgodnie z wzornikiem. Pewnie dlatego łapie ci cień zgrubienia jako kreskę [emoji6]
 
@coca pisałam na początku wiec moze umknelo. Zawsze mialam cykle 28-29 dni. W ostatnim cyklu w 26 dniu zaczely sie plamienia w 29 niby przyszedl okres ale do 5 dnia byl slaby a 5 dc jak mnie zalalo to maskara. Skonczylo sie 7 dc i jeszcze jeden dzien taki byl ze troszke plamienia. Telefonicznie stwierdzilismy z ginem z pl ze chyba byla biochemiczna.
 
Ten ostatni z dziś to raczej usune?[emoji848] Bo jak nadejdzie serio owulacja to nie wiem co wtedy? Też by pokazało wzrost ?
Ok sprawdziłam jak to u mnie wyglada i musisz je złe umieszczać, masz je poprzesuwane względem siebie a powinny być raczej w jednej linii zgodnie z wzornikiem. Pewnie dlatego łapie ci cień zgrubienia jako kreskę [emoji6]
 
reklama
Nie zwracałam na to uwagi. Zwracałam by pole z kreskami wyostrzyło i zlapało. Czyli muszę poćwiczyć robienie zdjęć przez Premom i wrzucanie równo
A umieszczasz kreski zgodnie z wzornikiem? Wyglada jakby zamiast tej drugiej łapał ten ciemny kant z cieniem [emoji6]
 
Do góry