reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Witajcie, jestem nowa, ale udało mi się prześledzić cały wątek, mam już córkę ma 2,5 roku, wtedy udało się za pierwszym razem co było dla mnie szokiem, teraz z mężem już 4 cykl się staramy i nic... Dodam że jestem chora na stwardnienie rozsiane, miałam podejrzenie tocznia układowego, jestem pod stała kontrolą wszystkich lekarzy i żaden nie widzi przeciwwskazań, cykle mam 26 dni, owulacje sprawdzam na testach, dodatkowo mam bóle brzucha itp wszystko niby się zgadza, staramy się co 2 dzień bo niby tak najlepiej i nic 😪 ciągle czuje presję bo musiałam odstawić leki i boję się rzutu... Mąż mnie za bardzo nie rozumie, z mamą nie mogę porozmawiać bo pewnie odradziła y mi ciążę... Cieszę się że chociaż tu mogłam napisać co mi leży na wątrobie...
Miesiączkę mam mieć w niedzielę ale dziś robiłam już test i był negatywny, w pierwszej ciąży już wcześniej miałam wynik pozytywny... Także przycupne tu jeszcze z wami

Witaj 😊 nie martw się na zapas, 4 cykle starań to niedużo, o niczym nie świadczy. Wyłapujesz bez problemu owulację? Testy wychodzą pozytywne? 🙂 czasem jest to też kwestia psychologiczna, w głowie tylko ciąża ciąża, starajmy sie cieszyć zbliżeniami z naszymi chłopakami, bliskością, może bądźmy bardziej spontaniczne 🙂 każdej z nas się uda, wierzę w to mocno, jednej zajmie to troszkę dłużej, innej krócej, ale wszystkie będziemy się cieszyć dwoma kreskami, mam nadzieję, że wiekszosc z nas już w grudniu. Pozdrawiam Cię i wysyłam mnóstwo pozytywnej energii. 😊
 
Dziewczyny. Mam pytanie na temat testów owulacyjnych. 3 dni z rzędu wyszły pozytywne ( tak bynajmniej mi się wydaje). Czy kontynuować dalej ich robienie czy to już na 100% owulacja ? Robiłam od 11 dc
 

Załączniki

  • IMG_20201120_124147.jpg
    IMG_20201120_124147.jpg
    2,5 MB · Wyświetleń: 53
Dziewczyny. Mam pytanie na temat testów owulacyjnych. 3 dni z rzędu wyszły pozytywne ( tak bynajmniej mi się wydaje). Czy kontynuować dalej ich robienie czy to już na 100% owulacja ? Robiłam od 11 dc

Testy owu na 100% nie potwierdza wystąpienia owulacji [emoji6] ale jest to wieeelce prawdopodobne. Powinnaś testować najlepiej do 1-ego pozytywnego wyniku, w ciągu do 2 dni po nim powinna wystąpić owulacja [emoji6]
 
reklama
Do góry