reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Niby jak jest wysoki prog to niby wskazuję na ciąże ale nie wiem ile w tym prawdy.. Gdzieś to czytałam..

To chyba już na późniejszym etapie..
IMG_3866.jpg
 
reklama
Dlatego testuje się do pierwszego. Poziom LH może utrzymać się na wyższym poziomie jakiś czas.
Czy każda ciemna kreska (ciemna równie jak testowa ale cieńsza) będzie już oznaczała peak? Pierwszy raz sikam na testy dzień w dzień i pierwszy raz wrzucam wyniki do appki, więc jeszcze się na tym nie znam. 3 dni temu wg Premom był peak, ale nie były to tak tluste krechy jak niektóre dziewczyny wrzucają, następnie był spadek a dziś znów wysoki poziom. Nie miałam jeszcze skoku temperatury, dlatego sikam dalej. Jest sens sikać? Czy pierwszy wyższy poziom lh był już tym właściwym? (Przy wyniku 0,88 appka pokazała peak). Będę wdzięczna za podpowiedzi bo nie ogarniam 🤯
 

Załączniki

  • C03E326C-92EA-44A7-9DC5-85B9385532AF.png
    C03E326C-92EA-44A7-9DC5-85B9385532AF.png
    221,8 KB · Wyświetleń: 51
Do góry