reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

Hej to i mnie proszę wpisać na listę, dowiedziałam się na listopadowych i zapomniałam że jest już nowa grupa [emoji23]
Ja wg jednej aplikacją powinnam @ mieć 8 grudnia, wg drugiej 9 a wg jeszcze 3 10grudnia, także wyposrodkujmy to i wpisz mnie na tego 9 grudnia [emoji16]
Testy owu będę robić od jutra bo dziś ostatni dzień okresu, ale jakoś przez świadomość że coś z tą moją tarczyca nie do końca jest ok to mam zrezygnowane podejście do tego cyklu. Na nic się nie nastawiam. A jeszcze ciekawe jak pozostałe hormony wyszły. Dostałam smsa że wyniki do odebrania są na recepcji ale jak sprawdzałam przez Internet to nie było pozostały wyników tylko cały czas tsh jest

W każdym bądź razie, oby ten ostatni miesiąc w roku, w jakiś sposób chociaż magcziny będzie być może przez te święta w tym chorym świecie sprawił by posypaly się u wszystkich nas upragnione 2 kreseczki na testach ciazowych [emoji7]
 
reklama
Dziewczyny, pytanie: po owulacji mam brać 2x100mg Luteiny pod język przez 10dni, czy jest sens robić betę w ostatni dzień przyjmowania luteiny? Czy to za wczesnie?
Pytam bo czytałam ze takie „nagle” odstawienie luteiny w razie zajścia w ciąże może prowadzić do poronienia... ale czy beta po 10-11 dniach od owulacji będzie już miarodajna??
 
A to nie jest tak, że jak jest owulacja i uda się zajść w ciążę to będziesz pod nadzorem endo, który Ci zwiększy dawkę i powinno być w razie czego w porządku? Znam jeden przypadek gdzie tak właśnie było i wszystko było w porządku.. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko było po Twojej myśli.. [emoji3590]
Ja też znam taki przypadek. U koleżanki co prawda udało się dość szybko zajść , ale badania u edo zrobiła dopiero po zajściu w ciążę i okazało się że ma hashimoto. A potem oczywiście endokrynolog trzymał rękę na pulsie.
Nic nie jest przesądzone [emoji4] głowa do góry
 
Dziewczyny, pytanie: po owulacji mam brać 2x100mg Luteiny pod język przez 10dni, czy jest sens robić betę w ostatni dzień przyjmowania luteiny? Czy to za wczesnie?
Pytam bo czytałam ze takie „nagle” odstawienie luteiny w razie zajścia w ciąże może prowadzić do poronienia... ale czy beta po 10-11 dniach od owulacji będzie już miarodajna??
tak beta już coś pokaże jak będziesz w ciąży. Test może nie pokazać.

Ja bym zrobiła betę 10-11 dpo.
 
Liso, a rozmawiałaś już z mężem? Czy czekasz z decyzją o staraniach? Też mi się wydaje, że jeżeli zaszłabyś w ciążę, endo monitorowałby wszystko na bieżąco. Ehh...
 
reklama
Liso, a rozmawiałaś już z mężem? Czy czekasz z decyzją o staraniach? Też mi się wydaje, że jeżeli zaszłabyś w ciążę, endo monitorowałby wszystko na bieżąco. Ehh...
Jeszcze nie rozmawialiśmy, ale powiedziałam mu, że wyniki bez zmian..
Boję się starty znów.. 2 lata temu usłyszeliśmy serduszko a 2 tygodnie później kropka już nie było i wtedy tsh było na poziomie 2,5.. Więc już sama nie wiem co robić..
 
Do góry