reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
Tak, ale jest mi co raz ciężej... Dziś już płakałam z tego wszystkiego... Bo czuje się okropnie z tego powodu.
Kochana, ale to nie Twoja wina, że tak to się dzieje, nie masz na to wpływu niestety.. wiem, że to trudne, a ja nie wiem co Ci powiedzieć.. wydajesz się być na mądrą, silną kobietę.. skoro lekarze daję szanse i mówią, że się uda to na pewno się uda. Wcześniej lub później, ale ja wierzę, że się uda, zasługujesz na to szczęście, teraz jesteś w nowym cyklu, masz nowe szanse, nowe możliwości, wierzę w Ciebie, że Ci się uda. W tym cyklu widzę, że próbujesz nowych rzeczy, może one pomogą i będzie dobrze. Niedługo cudowny miesiąc, będzie magiczny, bardzo w to wierzę 😘
 
Kochana, ale to nie Twoja wina, że tak to się dzieje, nie masz na to wpływu niestety.. wiem, że to trudne, a ja nie wiem co Ci powiedzieć.. wydajesz się być na mądrą, silną kobietę.. skoro lekarze daję szanse i mówią, że się uda to na pewno się uda. Wcześniej lub później, ale ja wierzę, że się uda, zasługujesz na to szczęście, teraz jesteś w nowym cyklu, masz nowe szanse, nowe możliwości, wierzę w Ciebie, że Ci się uda. W tym cyklu widzę, że próbujesz nowych rzeczy, może one pomogą i będzie dobrze. Niedługo cudowny miesiąc, będzie magiczny, bardzo w to wierzę 😘
Za 7 dni zaczną się te najważniejsze dni i jeżeli tsh się nie zmieni to nic z tego.. I to mnie załamuje..
 
A to nie jest tak, że jak jest owulacja i uda się zajść w ciążę to będziesz pod nadzorem endo, który Ci zwiększy dawkę i powinno być w razie czego w porządku? Znam jeden przypadek gdzie tak właśnie było i wszystko było w porządku.. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko było po Twojej myśli.. [emoji3590]
Za 7 dni zaczną się te najważniejsze dni i jeżeli tsh się nie zmieni to nic z tego.. I to mnie załamuje..
 
reklama
A to nie jest tak, że jak jest owulacja i uda się zajść w ciążę to będziesz pod nadzorem endo, który Ci zwiększy dawkę i powinno być w razie czego w porządku? Znam jeden przypadek gdzie tak właśnie było i wszystko było w porządku.. Trzymam kciuki za Ciebie, żeby wszystko było po Twojej myśli.. [emoji3590]
Ta endo zaleciła mi wstrzymanie się właśnie ze staraniami.. Czytam dużo przypadków gdzie kobiety się normalnie starały i właśnie podczas ciąży zwiększały lek i w sumie to muszę z moim pogadać co robimy.. Zwiększę dawkę leku do 50 i zrobię w poniedziałek ale wcześniej z rana wyniki i zobaczę co wtedy wyjdzie..
Nie wiem co już robić.. Zgłupiałam..
 
Do góry