reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Grudniowe II kreski - świąteczne serduszka

reklama
dziękuje za odpowiedz ;)
to też zrobię betę w 10 dniu brania luteiny choć troch wie obawiam, że to może być za wcześnie nawet na betę...
mam OWU 11dc (po pregnylu, ale też wyliczone przez Flo)
mam krótkie cykle (26dni) i ta luteina ma być od 12dc do 21dc także wcześnie... mimo że to 10/11 dpo
plus boję się ze sam pregnyl może fałszywie podnieść betę, choć było by to już 12 dni po pregnylu...
i jak tu człowiek ma się nie stresować ;)

Rozumiem. Moja gin tez się obawiała ze w 10dpo może być jeszcze ciut za wcześnie dlatego kazała brać 2 dni dłużej kosztem ewentualnego nieznacznego wydłużenia cyklu. Ale nie martw się, będzie dobrze, zobaczysz [emoji16][emoji110]
 
jak bralas pregnyl to nie rób ani testu ani bety bo wynik może wyjść zafałszowany bo pregnyl i ovitrelle się może utrzymać nawet 14 dni.
Ewentualnie możesz zrobić betę i nie zależnie jaki wynik będzie to po 48h powtórzyć dla pewności.

O tym to nie wiedziałam, wiec mój poprzedni post proszę ominąć bo nie da się usunąć [emoji23]
 
Kurczę to u mnie widzisz odwrotnie. Tak 1,16 a ft3 i ft4 trochę ponad normę co by mogło wskazywać na nadczynność ale szczerze mówiąc jak czytałam o tym to nie mam żadnych objawów nadczynności więc nie wiem co o tym myśleć
Ft3 i ft4 miałam w normach, tsh mam 3,8 obecnie...
 
Kurczę to u mnie widzisz odwrotnie. Tak 1,16 a ft3 i ft4 trochę ponad normę co by mogło wskazywać na nadczynność ale szczerze mówiąc jak czytałam o tym to nie mam żadnych objawów nadczynności więc nie wiem co o tym myśleć
Ja mam tsh w normie i tak jak ty ft3 i ft4 ponad normę i mam niedoczynność hashimoto.
 
reklama
Do góry