reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie mieszkamy?

A Ja mieszkałam na Kwiskiej (Fabryczna/ boczna Legnickiej)

Ale teraz wyprowadzamy się do Leśnicy (Fabryczna):-)
 
reklama
Piłsudskiego, ale niedługo, szukamy mieszkania do wynajęcia, bo na kupno musimy jeszcze niestety poczekać parę miesięcy.
 
Hej dziewczyny
Czy ja moge sie dopisać?:sorry: Jestem mamą 6 miesięcznego Kacperka:-)
Mieszkam na Klecinie:-)
 
Hej. Jestem od niedawna mamą a praktycznie od 3 miesięcy. Mieszkam przy ul.Jedności Narodowej i nie znam żadnej mamy. Czy któraś mama mieszka może w pobliżu i zechciałaby ze swoją pociechą czasami nam towarzyszyć w spacerkach. We wrocławiu mieszkam ok 2 lat i jeszcze nie zdążyłam poznać wielu ludzi gdyż praca zajmowała mi b.dużo czasu. Co wy na to mamusie?

Pozdrawiam wszystkie mamy swoich pociech :-)
Witam wszystkie mamy szczególnie mamę Filipka dlatego że mój prawie trzytygodniowy synek to też Filipek my mieszkamy teraz na Kluczborskiej boczna Jedności tylko strasznie zimno, ale może na spacerek się wybierzemy kiedyś. Pozdrawiam.
 
reklama
Do góry