reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie mieszkamy?

Czyli póki co do niektórych mamuś mam blisko, ale jak już się wyniosę do mojej mamy do Leśnicy to zostanę sama jak palec :confused2:
 
reklama
Hej. Jestem od niedawna mamą a praktycznie od 3 miesięcy. Mieszkam przy ul.Jedności Narodowej i nie znam żadnej mamy. Czy któraś mama mieszka może w pobliżu i zechciałaby ze swoją pociechą czasami nam towarzyszyć w spacerkach. We wrocławiu mieszkam ok 2 lat i jeszcze nie zdążyłam poznać wielu ludzi gdyż praca zajmowała mi b.dużo czasu. Co wy na to mamusie?

Pozdrawiam wszystkie mamy swoich pociech :-)
hej !ja mieszkam po drugiej stronie mostow warszawskich polecam na spacery waly nad odra no ale jak bedzie cieplej. po mojej stronie od placu kromera jest fajny chodnik gora. mozna isc do parku na kasprowicza albo w druga strone dojsc do mostow jagiellonskich. a blizej jednosci jest gorka slowianska. pozdrawiam:)
 
witajcie dziewczyny ja tez jestem tu nowa ale bardzo mi sie podoba jestem z wroclawia a dokladnie strona Ołtaszyna wysoka te rejony wiec z checia pozman inne mamy *buzki
 
reklama
Witam mamusie ..

mieszkam na Zaporoskiej - tuż przy VIII L.O i Rondzie..
Lwowska całkiem niedaleko :tak:

pozdrawiam ciepło
 
Do góry