reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie mieszkamy?

Witajcie:-D
ja tez mieszkam blisko was, bo na Żelaznej:-D, jakie tereny w okolicy polecacie na spacery? Niedługo mnie to czeka:tak::tak:
 
reklama
Przykro to stwierdzić ale niestety w naszej najbliższej okolicy nie ma ciekawych miejsc na spacery :( a jutro ma być taki piękny dzień
 
Gosiagro polecam ogródki na Stalowej, ja tam czesto bywam, bo mieszkam na Pereca:) i razem z Maksiorkiem codziennie tam przebywaliśmy jak był malutki:)
 
hej hej dziewczyny - jest któraś ze śródmieścia albo okolic chętna na spacerki i wypady na zakupy?:) pozdrówka!
ja się z chęcią kiedyś piszę ale raczej an jakiś weekend.. może jakies niewielkie spotkanie gupowe? ja stety nie jestem obarczona poza pracą zbyt wieloma mężczyznami, a w zasadzie tylko synkiem ;p więc poza pracą mamy dużo czasu:)
 
Hej dziewczynki :-)
Ja też się dopisuję :-) Jestem ze Śródmieścia - dokładnie ul. Prusa, przy parku na Nowowiejskiej :-)
Pozdrawiam ;-)

ooo to ja bardzo bliziuchno Ciebie mieszkam;)

ja się z chęcią kiedyś piszę ale raczej an jakiś weekend.. może jakies niewielkie spotkanie gupowe? ja stety nie jestem obarczona poza pracą zbyt wieloma mężczyznami, a w zasadzie tylko synkiem ;p więc poza pracą mamy dużo czasu:)
Moze byc i weekend;-)A ty Aneek pracusiasz już mając 3 miesięcznego synalka?:-p
 
Ostatnia edycja:
ooo to ja bardzo bliziuchno Ciebie mieszkam;)


Moze byc i weekend;-)A ty Aneek pracusiasz już mając 3 miesięcznego synalka?:-p

no niestety, nie stac mnie an o aby siedzieć w domku z dzieckiem. Poki co mieszkam z mamąa chcialabym do wakacji wynajac cos dla siebie i malego. Na szczescie pracuję u mamy więc dziecko jest ze mną i tak się zmieniamy aby go to nie męczyło :) ja z chcęcią piszę się na jakiś spacerek może w ten weekend?? :)
 
reklama
Do góry