reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Gdzie mieszkamy?

reklama
Iwiny sa hmm...tak najprosciej to na tylach Jagodna, Brochowa. Niedaleko trasy Wroclaw-Strzelin. Wiesz gdzie sa Zerniki Wroclawskie? To wiocha obok:-). Jak jade do domu to przez Oltaszyn.
Orzechowa to nie jest gdzies przy Armii Krajowej? Cos tak kojarze. To tez w miare niedaleko mnie:-).
 
Nonekramwajowej na Oporowie to jeszcze Grabiszynska jest a od nowego roku Obroncow poczty Gdanskiej:)pozdrawiam:-) ja mieszkam kolo petli t
 
Jestem na tym forum od niedawna.Jeśli można to proszę o dopisanie mnie do listy. jestem z Muchoboru Małego !!!!
 
reklama
Do góry