reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

My na skończone 28tc :-) <3
 

Załączniki

  • myyy.jpg
    myyy.jpg
    12,8 KB · Wyświetleń: 89
reklama
natkusia Bardzo zgrabnie wyglądasz :)) I brzuch też taki ładny sterczący :D


Ja jestem potężna :-) od wzrostu po budowę ciała. Łydki chociażby to zawsze miałam takie, że faceci takich czesto nie mają :-) to po tacie hehe. Mam taką koleżankę w Gdańsku, bardzo się przyjaźniłyśmy kiedy tam mieszkałam, a ona jest maciupeńka...malutka, drobniutka, chudziutka - więc wyglądałyśmy idąc, czy nawet siedząc razem komicznie :D

Madison, w życiu bym nie powiedziała, że tam siedzą bliźniaki :))
 
Ostatnia edycja:
Natkusia - bardzo ładny kształt brzuszka. I duży jest juz :)

Izis - lekarka tez powiedziała, ze nie za bardzo blizniaczy. Moze dlatego tak mi tam ciezko i bardzo go czuje i mało moge zjeść, bo wszystko mi tak sie scisnelo.
Przed nami czas przyrostu masy dzieci, to bedzie ciekawe doświadczenie :)

I założe sie, za bardziej siebie postrzegasz jako potężna niz jestes ;)
 
Madison- śliczny domek !! jeej jaka Ty zgrabniutka jesteś, zaje..... figura, w życiu nie powiedziałabym, że masz 35 lat :confused::szok:
Wyglądasz lepiej niż niejedna 18-latka.
Izis-
a Ty masz booskie włoski :-)
 
Brzuszki pięknie! Sexy sierpniowe Mamuśki!!!!

To i ja się odkryję, ubranko roboczo-remontowe, przepraszam :-DWP_20140424_002.jpg 26 tc 2 dni
 

Załączniki

  • WP_20140424_002.jpg
    WP_20140424_002.jpg
    17,4 KB · Wyświetleń: 89
Super brzuszki mamuśki :)
Te z bliźniakami niczym sie nie różnią aż trudno uwierzyć że dwa maluszki się tam mieszczą :)
Mnoe teraz mocniej wywaliło już czuje po kręgosłupie wygięcie i dodatkowe kilogramy ;)
 

Załączniki

  • 1399223364602.jpg
    1399223364602.jpg
    27,6 KB · Wyświetleń: 96
Martyna - dziękuje bardzo :) Bardzo miły komplement. Troche sie usmialam :)))
Teraz 30+, nawet kilka plusów ;), nie jest juz takie straszne jak to było kiedyś za czasów trwałej ondulacji, braku wyboru co do ubrań i innego trybu życia.
Coz, czas leci, ale tyłek i piersi wciaz na miejscu, zmarszczek jakichkolwiek brak, a i styl ubierania czy makijażu na korzyść vs wczesna młodość ;)

Takze nic sie nie bój - starość nie jest taka zła ;)

Kaspian - duży brzuszek, bardzo ładny, widać młode sie wygodnie rozgoscilo.

Majula - u Ciebie to zgrabny i chyba za duży, oby tak dalej, bedzie wygodniej.
 
Majula mi sie wydaje ze Medison tam chciala napisac "nie duzy " tylko te "nie" jej zjadlo

Wszystkie ciezaroweczki jestescie sliczne !!!!!!!!
 
reklama
Do góry