reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
natkusia ja też mam przyjemność z oglądania brzuszków, a w lipcu/ sierpniu mam nadzieję pooglądamy nowo narodzonych:-)
 
Same zgrabne :)

Gawit powiem szczerze, że pomimo większej wagi fajnie wyglądasz :)) nawet nie wiesz ile bym dała za taki odstający tyłek :p
ja puchnę, i mam nie lada problem z butami bo stopę i tak mam bardzo szeroką, a teraz jeszcze wszystko puchnie.
Ja chyba tego posta i jeszcze jednego z innego forum (ale tez dotyczące tego samego) pokażę chłopu! niech zobaczy co ma :-D
Dziękuję pięknie :*
 
a oto rezydencja mojego bambino :) 23 tydzien

Przed jedzeniem :-p niedlugo bede sie turlac DSC_0226.jpg
 

Załączniki

  • DSC_0226.jpg
    DSC_0226.jpg
    15,8 KB · Wyświetleń: 82
Katrina śliczny brzuszek, bardzo ładnie się zaokrąglił :tak:

A to my z wczoraj :)

IMG_20140430_172647.jpg


Znowu bokiem ;/
 

Załączniki

  • IMG_20140430_172647.jpg
    IMG_20140430_172647.jpg
    30,5 KB · Wyświetleń: 100
Ostatnia edycja:
Sliczne brzuszki dziewczyny. Ja poki co nie wstawiam fotki bo nic mi brzuszek od osatniej fotki nie urosl wiec nie ma czym sie chwalic,wstawie kolejna fotke jak domek dziewczynek sie powiekszy.
 
reklama
Do góry