reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Ja mam duży i jest coraz ciężej :dry:

MADISON jaka mamuśka ulalala ;-) gdzie się ta druga dziewczynka mieści? :-D
 
reklama
Brzuszki sliczne, pamietam jak te mniejsze ostatnio ogladalam. Teraz to juz spora roznice widze :-) wy dziewczyny chyba w ogole rozstepow nie macie, Brzuszki Strasznie gladkie, na prawde piekne. Moj po przejsciach z jud w pasy jak nic, jak neta podepna to zrobie I wrzuce na golego :$
 
Mnie ostatnio wszyscy mówią "ooo w końcu COŚ widać" ;) Jedna koleżanka dzisiaj mi powiedziała tylko "spory, spory, widać, że mała jest duża" :p Chyba wszystko zależy od punktu widzenia :)

Majula też mi się wydaje, że u Madison zjadło się słowo "nie" :D
 
Dziewczyny - dzięki za przetlumaczenie mnie z polskiego na nasze :)

Namieszalam troche, Majula wybacz, oczywiście miało by 'nie za duży', bo taki mniejszy-zgrabniszy wydał mi sie na zdjęciu, niz np moj.

Izis - ludzie różnie oceniają, znam to dobrze. W pierwszej ciazy kilka razy pytano mnie czy jestem pewna, ze nie mam tam blizniakow (???????, jakby mozna było tego nie wiedziec w 3 trymestrze), a teraz raczej zdziwienie, ze to domek dla dwójki.

A najlepiej to jak moja teściowa widzi mnie w ubraniach dosc obcislych i mówi - ale Ty wogole nie jestes gruba! - nie wiem czy to traktować jako rozczarowanie czy komplement ;)

Lilith - dla mnie los był łaskawy i brzuch po 1. ciazy zupełnie niezniszczony. Teraz nie wiem czy sa szanse. Przecież przed nami etap najszybszego wzrostu dzieci, a u mnie bedzie on podwójny. Na dodatek smaruje brzuch bardzo rzadko. Uznałam, ze mi sie poszczesci i bedzie ok, a skoro w pierwszej było bez to i widać genetycznie jestem chroniona. Ale czy to zaklinanie rzeczywistości pomoże to nie wiem.
 
Madison jestem w szoku..Gdzie tam u Ciebie te 2 dziewczynki i 10 kg na plusie (jeśli dobrze pamiętam) super, wyglądasz jakbys miała tam jedno dzieciątko i to jeszcze malutkie :-):-)


brzuchole cudne, może i niedługo zbiorę się w sobie i też wrzuce fotkę. :-)
 
Madison ponoc genetyka najważniejsza, ile w tym prawdy nie wiem. U mnie rozstępy wielkie, więc się nie śmiejcie.. na zdjęciach widać też trochę tą przepuklinę nad pępkiem, więc tym bardziej bo trochu mi wstyd :)

IMG_20140506_110006.jpgIMG_20140506_110044.jpgIMG_20140506_110126.jpg 28tc. Porannie w szlafroczku :D

A tu, jak dziś widzę.. każdego dnia inaczej ale na dół od dawna niewiele :D

IMG_20140506_110103.jpg

Dziś pierwszy raz mierzone w obwodzie -105 cm szok.. ostatnim razem waga do przodu to 4kg.. a czuje sie jak 15 przez popuchnięcie.. czas też zdjąć chyba pierścionki bo rano nie da się poruszyć nawet..
 

Załączniki

  • IMG_20140506_110006.jpg
    IMG_20140506_110006.jpg
    24,8 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_20140506_110044.jpg
    IMG_20140506_110044.jpg
    29,4 KB · Wyświetleń: 89
  • IMG_20140506_110126.jpg
    IMG_20140506_110126.jpg
    33,2 KB · Wyświetleń: 105
  • IMG_20140506_110103.jpg
    IMG_20140506_110103.jpg
    20,4 KB · Wyświetleń: 85
Ostatnia edycja:
lilith ale masz piekny pokazny brzuszek! ale co ja sie dziwie,zaraz dobijamy do 30 tygodnia wiec sie robi okragło :)
 
reklama
Do góry