reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Lilith ale rewelacyjny brzusiol :-)
Pepuszek ci tak wypchalo czy mialas wystajacy ? Super -nie umiem sie napatrzec
Domi roznica jest ,ale nie taka duza jak sie spodziewalam z blizniakami

Wogole nasze podwojnie zapakowane panie cos male te domki maja -ja sobie wyibrazalam ze wtedy sa megaaa duze i jestem zdziwiona :-/
 
reklama
Domi w końcu mogłam CIę zobaczyć. Brzuszek śliczny, choć dość malutki a i Ty wyglądasz bardzo ładnie, widać, żeś zadowolona i kwitnąca.

Dziękuję Wam bardzo, trochę się wstydzę, bo po Jud brzuch na prawdę jest zjechany.. no i ta przepuklina, bardzo miło mi się zrobiło a już stresa miałam.
Co do pępuszka to chyba od miesiąca jest wystający :) A z widoku od górnego to różnie właśnie, wszystko do małego zależy, dziś faktycznie trójkąt taki a tak to zwykła piła.
 
No moj domek malutki bo i dziewczynki malutkie, ostatnio mi pani doktor powiedziala ze nawet na ciaze pojedyncza jest maly. Najwazniejsze ze cos w ogole rosnie.
 
Lilith -wow, pokaźny brzuszek....
u mnie pod zapiętą kurtką niewiele widać, choć ja mam wrażenie że ostatni miesiąc wybrzuszyło mnie konkretnie
Domi - niewiele domek Ci urósł od ostatnich tygodni.... rzeczywiście nie widać że bliźniaczy
 
Domi - tez sie dziwilam, ze u Ciebie przyrost nie jest duży, ale przecież tak jak mówisz - Twoje kruszynki dziewczynki sa mniejsze wiec i domek wolniej rosnie. Grunt by rosły i siedziały w brzuchu :)

Lilith - piękny masz ten brzuch! Wiadomo, ze to kwestia ujęcia itd, ale mi sie wydaje, ze największy z nas wszystkich. Ale jaki zgrabny! Co to bedzie dalej?!? :) Pisalas, ze w pierwszej ciazy tez tak było, prawda? To nic dziwnego, ze wyszły rozstepy! Kto by zniósł taki rozrost? ;) Ja mam 100cm w pasie :)

Nikitka - dziękuje :)

Ewaelinka - ja tez myślałam, ze bedzie szło mega szybko i bede zaraz miała proporcje lokomotywy parowej. Moze wszystko przede mną? :/
Poki co czuje tłok w środku. Mało moge zjeść na raz i duszno mi jest bardzo często. I pępek mi troche wyszedł, czego nie było za pierwszym razem :)))

Martuska - no wiesz... Ja niz nic bez scisku nie zapne ;)
 
Widac taka moja uroda, zastanawiam sie czy to dziedziczne przypadkiem nie jest...moja mama w obu ciazach miala maly brzucb i nie kupowala wcale ciuchow ciazowych :-)
 
Madison - a ja się martwiłam, że będę musiała nową kurtkę na wiosnę kupować, a tu w starej się zapinam, choć luzu za dużo nie mam :))
ale wiesz, tak ci powiem szczerze, że Twoj brzuch to jest chyba najładniejszy.... mega zgrabny i proporcjonalny... powinnaś w reklamie z nim występować i reklamować piękno w ciązy
 
reklama
Do góry