reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

Martuska sliczny, Bardzo zgrabny, cos jak Madisona pileczka. Faktycznie w bluzce duzo mniejszy ale Tak czy siak juz spory.
Nikitko szok ;-) az sie wierzyc nie chce, chudzina straszna jestes do tego. Przykro mi, ze takie dolegliwosci masz mimo malenstwa, leczmjak mowisz pozytywy tez sa :-)
 
reklama
Haha Anna dobry komentarz ;-)
Nikitka nic tylko kompleksow dostac przy Tobie ,,,,ciekawa jestem czy Cie wybije i prosze o bieżące relacje by mnie zaspokoić ;-) :-)
Martuska Ty zreszta podobnie mam wrazenie ze ogladam zdjecia pt "moj brzuch przed zajsciem w ciaze "

A to ja -znowu wieksza :-) idziemy do cyrku
 

Załączniki

  • 1399558303639.jpg
    1399558303639.jpg
    10,7 KB · Wyświetleń: 102
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Ale macie malutkie domki dziewczyny, gdzie te dzieciaczki się mieszczą ? :tak:
My z LILITH I Ewelinka mamy giganty już hehehe :-D
 
Super brzuszki wssystkie mamy :) kazdy inny :) to widac zalezy od ciala itd. A jakie piekne dzieci niedlugo bedziemy sie chwalic ;)
Na juz nie moge sie doczekac ;)
 
Ewaelinka - śliczna z Ciebie dziewczynka :) Nie do wiary, ze masz juz jedna samodzielna dosc pociechę w domu :) I śliczna piłeczka - podobno dziewczynki 'nosi sie' inaczej niz chłopców, dziewczynki wlasnie jako pileczki :)

Martuska - Ty, Nikitka i Cwikla możecie założyć klub ulubienic ciazy :) Łagodnie Was ten stan traktuje :) Pozazdrościć! Wrócicie do formy zanim my zaczniemy swoje stopy znowu widzieć ;)
 
Dziewczyny dziekuje:-*
Madison "dziewczynka "brzmi super -chodz niestety czas leci ,ale nie odczuwam ze tu juz 30 na liczniku ;-)
Pochwale sie moim pierworodnym :-)
1fotka zd z tamtego roku i nasze pobliskie jeziorko
A drugie teraz z karnawalu -impreza w szkole :-)
 

Załączniki

  • 1399608518558.jpg
    1399608518558.jpg
    21,5 KB · Wyświetleń: 70
  • 1399608542737.jpg
    1399608542737.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 71
Super chłopczyk Ewelinka :) A powiedz mi jak to u Was, bo rozumiem, że Ty urodziłaś się w Pl, a Twój Mąż też jest Polakiem ? I ja mały z językami, polski i niemiecki wykształtowany? ;-)
 
reklama
Do góry