reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Nikitka... Ja miałam chyba większy przed ciążą;). Zachodzę w głowę gdzie ten Twój dzieć się mieści i zazdroszczę, że pewnie kręgosłup Ci nie dokucza.
 
gorgusia, ale ładny brzuś :-) mały, ale okrąglutki i widać że ciążowy :-)

nikitka, Ty to chyba masz najmniejszy z nas :-) ja to chyba taki miałam jak się najadłam bez ciąży :-) oszczędza cię dzidzia ;-)
 
Monya właśnie jest tak że się wydaje że taki mały brzuch mały problem, a tu jest tak że dyskopatia u mnie jest rodzinna, jak hormony zaczynają rozluźniać więzadła, rwy kulszowe leca mi raz na prawo raz na lewo do połowy łydki (i w pierwszej ciąży rehabilitacje nic nie dały chodziłam o kulach, teraz się z tego śmieję bo jest nieco lepiej), stawy pouciskane, żołądek, płuca...Ale są duże plusy, młodszy syn jak się wygłupia to raczej nie ma takiego zagrożenia że mnie kopnie, no i ogólnie takie mam wrażenie że tak obudowane dziecko nieco bezpieczniejsze. Zawsze trzeba szukać plusów swojej sytuacji :-).
 
Nikitka - wrogów szukasz czy jak? ;))) Wygralas w kategorii najmniejszego ciazowego brzuszka :) Nawet Cwikle pokonalas, co wydawało sie niemożliwe :)

Jest taki program 'Ciaza z zaskoczenia' o kobietach, które o tym, ze sa w ciazy dowiadują sie rodzac. Siła rzeczy najczęściej jest tak, ze brzuch nie urosl albo urosl symbolicznie i lekarze tłumacza, ze tak moze byc jak sie dziecko ułoży przy kregoslupie. A to moze dawać dolegliwości w postaci bólu pleców itd oraz wlasnie ugniatania narządów - duszności większe czy zgaga.
Takze pewnie mały brzuszek ma swoja cenę.

Niewiarygodne, ze nasze brzuchy moga sie tak różnic, jak mamy mniej wiecej to samo do noszenia teraz :) Oprócz blizniakow, ale to pomijam, bo mu tu mały procencik stanowimy.
 
Hehe Madison dzięki za opisanie dziecka "przyklejonego" do kręgosłupa bo nigdy się nie zastanawiałam skąd taki efekt małego brzucha (a mięśni nigdy nie miałam wyrobionych na brzuchu) a ten opis to wypisz wymaluj moja ciąża. To już wiem co mi "dolega" :-)
 
No jak się zastanowić to faktycznie mniej miejsca w środku wiecej do ugniatania.
 
Gorgusia - bardzo zgrabny i wcale nie jakiś duży. Tez lubię takie piżamki:tak:
Nikitka -TY już już jesteś hardcore. Bardzo jestem ciekawa jak na koncowce będziesz wyglądać, pewnie jak niejedna z nas po porodzie.
Faisca - ale z Ciebie laska.... 70kg? to ja waże 60 i wyglądam zdecydowanie grubiej
 
reklama
To my z dzisiaj
28t3d
pod bluzką wygląda na dużo mniejszy
 

Załączniki

  • 28t.1.JPG
    28t.1.JPG
    39,6 KB · Wyświetleń: 77
  • 28t.2.JPG
    28t.2.JPG
    52,8 KB · Wyświetleń: 78
  • 28t..JPG
    28t..JPG
    38,8 KB · Wyświetleń: 67
Do góry