reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
A to my na zakończenie 24 tc :)
WP_20140505_001.jpgWP_20140506_005.jpg

I Dominis. Jeszcze z buźką w cyklu "lepsze dni" w naszej walce z AZS :-(
WP_20131121_001.jpgWP_20140422_002.jpg
 

Załączniki

  • WP_20140505_001.jpg
    WP_20140505_001.jpg
    20,2 KB · Wyświetleń: 107
  • WP_20140506_005.jpg
    WP_20140506_005.jpg
    17,5 KB · Wyświetleń: 113
  • WP_20131121_001.jpg
    WP_20131121_001.jpg
    27,2 KB · Wyświetleń: 84
  • WP_20140422_002.jpg
    WP_20140422_002.jpg
    16,3 KB · Wyświetleń: 88
Monia córa sliczna a brzuszek swietny, widze ze ksztalt sporo zmienil i teraz tak odstaje na dole, prawda? fajowy :-D

Martyna nie martw sie azs, on nie taki straszny, ja zmagam sie z nim do dzis a cora praaaawie wyrosla a bylo tragicznie :tak: brzuszek masz zgrabniutki i widze, ze tez w domku lubisz wygode i duze ciuszki :-D
 
Lilith- tak, uwielbiam luźne ciuchy :-p
A brzuszek zgrabniutki haha, waga przeszła już 80 kg :-p Do tego rozstępy po 1 ciąży niesamowite ;-) ale co tam, dla dzieci wszystko ! :-D
 
Rany dziewczyny jakie śliczne brzuszki! KAŻDY, mimo, że każdy inny :-)

A ja po domu też uwielbiam styl sportowy ;-) tak mi najwygodniej! wystarczy, że w pracy musze mieć eleganckie ciuchy ;-)

Faisca piękna sukienka, wyglądasz bardzo zgrabnie
 
Lilith faktycznie jest jakby niżej, zresztą mały leży bardzo nisko i główką w dół.:tak:
 
Piękne brzuszki! A ta kiecka git-gdyby nie moje żylakowate nogi chętnie bym się w taką wbiła....
A to my z okazji rozpoczęcia 27tc. Przepraszam za wybitnie elgancką pidżamę w krowy i bałagan- jeszcze po Kacperku nie ogarnęłam :p
27.jpg 27tc
21t.jpgi 21tc
 

Załączniki

  • 27.jpg
    27.jpg
    25,2 KB · Wyświetleń: 92
  • 21t.jpg
    21t.jpg
    18,2 KB · Wyświetleń: 88
Kahaka ja zawsze wazyłam sporo 62-65 kg przy wzroście 165 mimo to miałam rozmiar 36/38. Szczupła nigdy nie byłam, ale gruba tez nie :) teraz sie to zmieni czuje ;) a sukienka xs, ale tak jak pisałam ona z natury miała być chyba workowata, a nie obcisła tak jak u mnie ;)

Martyna fajny brzuch i fajny synek :)

Gorgusia super, dalej mały, ale zaokrąglonych bardziej :)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Gorgusia malutki brzuszek i na niewiele urósł w ostatnim czasie :-). Tak na oko to pewnie dałabym Ci jakiś początek 5misiąca :-). I ja kocham takie piżamy, luźne portki i do tego jakaś koszulka. Mój mąż już zaakceptował mój nocny image chociaż nie było mu tak łatwo. :-)

Martyna no pokaźny już domek. Dzidzi pewnie jest wygodnie ;) Synek cudny i buźka jak na AZS w super formie

Faisca no super seksowny strój :-). Też bym chętni w taką kieckę wskoczyła ale niestety ja nie wyglądam jak ciężarna a jak utyta. Brzuch mam większy ale niestety nie typowo ciążowy, dalej w kolejce jak stoję ja i za mna jakaś kobieta w zdecydowanie młodszej ciąży jest proszona bez kolejki a ja sobie stoję, ale co mi tam :-)

No to wklejam i ja swój dzisiejszy brzuchol, równe 25t. Nie za duży ale w kość daje.

25t0d.jpg
 

Załączniki

  • 25t0d.jpg
    25t0d.jpg
    116,9 KB · Wyświetleń: 68
Do góry