reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Galeria sierpniówek

reklama
Cwikla a gdzie Ty ukrylas swoje malenstwo ??? Nie dziwie sie ze pytaja hehe bede swinia i dodam ze wszystko jeszcze przed toba ,moze byc maly do konca a moze cie wybic
na sam ostatek hehe :p
Przemowila przezemnie zazdrosc :-D
 
Lilith śliczny ciążowy brzuszek ,podobny do mojego hihi ,moja chatynka w obwodzie 107 cm :-D

Domi brzusio rośnie -widać różnicę :-)

Gosia hehe już mówiłam ,gdzie Ty tego dzidziolka schowałaś -szook :szok: może dlatego ten brzusio boli cię teraz bo się rozciąga :tak:
 
Piękne macie brzuchy dziewczyny.
Lilith, Twój to spooory :)
Ja jak leże na plecach, to mam tylko małą górkę.
 
Super macie brzuchy dziewczyny. Ja mam wrażenie, ze moj brzuch robi sie większy dosłownie z dnia na dzien. A nawet nie wrażenie, a pewność bo waga przekroczyła 70 :(

image.jpgPrzy okazji polecam kiecke z h&m. Znalazłam ja na dziale " normalnym" ;) nie dość, ze dobra cena to ona ma krój luźniejszy ( ja mam xs, dlatego u mnie taka opieta) ale miejsca na brzuch jest jeszcze sporo. Mysle, ze bedzie w sam raz, gdyby lato okazało sie upalne ;)
 

Załączniki

  • image.jpg
    image.jpg
    14,9 KB · Wyświetleń: 112
Cwikła ale maleństwo :D Choć jeszcze wszystko przed Tobą, może być tak że nagle brzusio wyskoczy i będzie kilka razy większy :tak: ponoć teraz ma nam dochodzić jakiś 1cm na tydzień, więc nigdy nie wiadomo..:-D


Faisca bardzo ładnie wyglądasz i ta kiecuszka też świetna, taka sexi. U nas za chłodno jeszcze na takie a i nie wiem gdzie bym ją założyła :-)
 
Lilith - dzieki. Ja tez nie wiem gdzie ja założę, bo na codzień to preferuje raczej styl sportowy ;) no ale a nóż sie gdzieś przyda ;)

Cwikla - przynajmniej rozstępy Ci nie groza :)
 
Dziewczyny śliczne te Wasze brzuszki. Takie zgrabne. Aż Wam zazdroszczę;-)
A to myP5070011-horz.jpg
A tu mój pierwszy skarbsab.jpg
 

Załączniki

  • P5070011-horz.jpg
    P5070011-horz.jpg
    22,5 KB · Wyświetleń: 72
  • sab.jpg
    sab.jpg
    22,4 KB · Wyświetleń: 70
reklama
Martuska - bardzo, bardzo Ci dziękuje. Piękny komplement :) Teraz co patrzę na brzuch to nie narzekam, ze przeszkadza, a myśle, ze taki ładny jest i niech bedzie :)
Także bardzo Ci dziękuje za podbudowanie mojej psychiki.

Cwikla - 'podejrzane wzdecie' widzę ;)))) Super, bo pewnie jeszcze normalnie spisz itd. A moze stad te wszystkie bóle, przecież dziecie masz wielkości jak wszystkie tutaj, wiec gdzieś to sie musi mieścić i rozpucha Ci wszystkie narządy.
Teraz na dwoje babka wrozyla - albo bedzie szybki rozrost, albo poprostu taka masz urodę ciazowa i po porodzie ze szpitala wyjedziesz w swoich najwezszych dżinsach, ku ogromnej zazdrości innych poloznic ;)
Na wszelki wypadek smaruj brzuszek zeby go przygotować na duży wzrost :)

Faisca - alez Ty drobniutka jestes. 70kg?! Trudno uwierzyc :) To i brzuszek malutki, choć pewnie Tobie wydaje sie duży.

Monia - jaka śliczna córeczka :) Az sie ciesze, ze bede miała takie dwie blondyneczki do kompletu z synkiem :) Hmmmm, no mam nadzieje, ze bedzie blond po mamie... ;)
 
Do góry